Reklama

Normobaria dla zdrowia, urody i wydłużenia życia! Teraz tak blisko Bełchatowa

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

Normobaria dla zdrowia, urody i wydłużenia życia! Teraz tak blisko Bełchatowa - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Rozmaitości Normobaria pozwala poprawić naszą dyspozycję fizyczną, działa korzystnie na samopoczucie i odporność. W miejscowości Wygoda, ok. 20 km od Bełchatowa, można się o tym przekonać osobiście.

Wewnątrz komory normobarycznej zawartość tlenu zwiększona jest o 100%, wodoru o 1000%, a dwutleneku węgla jest aż 100 razy więcej! Po półtorej godziny przebywania w komorze normobarycznej w organizmie zaczynają się namnażać komórki macierzyste. Na czym polega starzenie się organizmu? W młodości wytwarza się taka sama ilość komórek jaka ginie w organizmie – to naturalny proces. Wraz z wiekiem jednak więcej komórek umiera niż się wytwarza.

Po terapii w komorze normobarycznej skóra zaczyna się wygładzać, serce lepiej pracuje, cały organizm zaczyna znacznie lepiej funkcjonować. Normobaria w Wygodzie ma wielu klientów, którzy zgłaszali się z różnymi problemi, w tym m.in. z bardzo problematycznymi zmianami skórnymi lub po zawałach. Juz po kilku zabiegach w komorze zmiany skórne wygładzają się, a pacjenci po zawale zaczyanają się czuć dużo lepiej. 

W Tel Awiwie w Izraelu zostały przeprowadzone badania, które pokazały, że po 60 wizytach w komorze normobarycznej człowiek wraca do zdrowia na tyle, że może wydłużyć swoje życie nawet o kilkanaście lat! Wszystko dzięki wydłużaniu telomerów, co wpływa na wolniejsze umieranie komórek, a co za tym idzie, dłuższe życie.

Czy wizyta w komorze normobarycznej wymaga jakiegoś specjalnego przygotowania? Nie! Wystarczy zabrać ze sobą obuwie zmiennie i można korzystać z zabiegu. Wejściu do komory normobarycznej towarzyszy uczucie jak podczas lotu samolotem – zatykają się uszy. W środku można się już poczuć komfortowo. Zabieg trwa 2 godziny, w tym czasie można poczytać książkę lub obejrzeć film.

Komora Normobaria w Wygodzie jest najlepiej wyposażoną komorą w Polsce. Oprócz wspomnianych pierwiastków w powietrzu o określonym składzie, w komorze umiejscowione są zioła zatopione w alkoholu, które powoli i stopniowo uwalniają substancje zdrowotne. Do tego komora wyposażona jest w zimną plazmę, wodór jednoatomowy i kilka innych patentów. Po zabiegu na następny dzień bardzo dobrze się śpi, później za to dostaje się ogromnego zastrzyku energii. 

Jakie są przeciwwskazania do wejścia do komory normobarycznej?

  • Odma płucna niewyleczona
  • Zakrzepica
 

Pozostałe schorzenia, nawet ciężkie, są wskazaniem do korzystania z zabiegu. Potwierdzają to badania dotychczasowych klientów komory w Wygodzie, które po zabiegach znacznie się poprawiły.

Na stronie internetowej Normobarii w Wygodzie [KLIKNIJ ŻEBY PRZEJŚĆ] w zakładce GALERIA zamieszczone są zdjęcia oraz filmy z relacjami osób, które korzystają z usług Normobarii.

Normobaria działa od poniedziałku do soboty w godzinach 10.00 – 22.00

Wygoda 81

97-371 Wola Krzysztoporska

tel. 604 930 966

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy