Reklama

Reklama

Najlepszy smartfon 2020 roku. Sprawdź, który smartfon najlepiej kupić

Opublikowano: 16 listopada 2020 14:19
Autor: materiał partnera

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

rozmaitosci Wybranie najlepszego smartfona roku nie należy do najłatwiejszych zadań. Mnogość producentów, którzy liczą się na obecnym rynku, powoduje, że wytwarza się bardzo wiele urządzeń wartych uwagi. Trudno wybrać dokładnie jeden model telefonu i umieścić go na pierwszym miejscu w rankingu najlepszych flagowców.

Reklama

Na co zwracać uwagę przy wyborze telefonu?

Każdy wart uwagi smartfon posiada cechy, które świadczą o jego zaawansowanej technologii. Często zatem wybór tego najlepszego modelu jest subiektywny i nie ma co do tego żadnych wątpliwości. Część osób patrzy na wielkość ekranu oraz na ramkę wokół niego (która w dzisiejszych czasach nie powinna być dla wielu widoczna), ponieważ zależy im na wygodnym eksploatowaniu urządzenia w czasie codziennego życia. Sama przekątna wyświetlacza nie jest tutaj jedyną informacją zamykającą dyskusję. Liczy się także technologia, która została użyta do jego stworzenia (HDR, AMOLED).

Bardzo ważne dla wielu osób jest to aby wybrać najtańszy abonament z telefonem. Dlatego sprawdzają także oferty operatorów.

Wielu użytkowników smartfonów, którzy poszukują tego najlepszego modelu, sprawdzają w pierwszej kolejności jakość wbudowanego aparatu. Dzisiejsze telefony mają przecież zastąpić, a przynajmniej starają się, tradycyjne kamery czy aparaty. Wykonywane zdjęcia muszą być zatem wysokiej jakości. Samo urządzenie musi gwarantować tworzenie fotografii różnego typu, dlatego widać, miedzy innymi, jak na obudowie smartfona pojawia się już kilka obiektywów.

Dla jeszcze innych osób ważna jest przede wszystkim liczba wbudowanej pamięci RAM. Zdarza się, że smartfon pod tym względem dorównuje komputerowi czy laptopowi, a nawet przewyższa te urządzenia. Widocznie posiadacze takiego sprzętu potrzebują błyskawicznej pracy swojego telefonu.

Oczywiście bardzo duży odsetek osób poszukujących wymarzonego smartfona spogląda z nadzieją na wydajność akumulatora. Kto przecież nie pragnie telefonu, który nie będzie musiał być przypięty co chwilę do ładowania?

Kolejnym ważnym aspektem jest także to czy telefon obsługuje standard 5G

 

Najlepszy smartfon 2020 roku

Wyciągając wnioski z powyższych argumentów, trudno jest zdecydować, który smartfon będzie najlepszy w roku 2020. Można jednak wybrać lidera w poszczególnych kategoriach i tak starają się robić osoby przygotowujące różne rankingi. Każdy telefon ma swoje zalety i wady, ale ocena końcowa świadczy o jego jakości.

Jeśli zatem ktoś poszukuje obecnie najszybszego smartfona na rynku, który posiada wgrany system Android, to OnePlus 8 Pro będzie rozsądnym rozwiązaniem. Osobom, które poszukują urządzenia pozwalającego na wykonywanie świetnych jakościowo zdjęć, można polecić Huawei P40 Pro.

Jeśli ktoś marzy jednak o smartfonie, któremu nie brakuje zaawansowanych parametrów obecnych czasów, ale nie osiąga on rozmiarów tabletu, to powinien zainteresować się dwoma pozycjami: Samsungiem Galaxy S10e lub Apple iPhone SE 2020. Warto spojrzeć także na takie smartfony z 2020 roku, jak: Samsung Galaxy S20, Xiaomi Mi 10 Pro czy Samsung Galaxy Note 10.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.