Reklama

Reklama

Mocni w biznesie 2017

Opublikowano: wt, 27 cze 2017 08:48
Autor:

Mocni w biznesie 2017 - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Rozmaitości 10 lipca upływa termin zgłaszania kandydatur do kolejnej edycji Nagrody Gospodarczej Województwa Łódzkiego „Mocni w biznesie 2017”.

Reklama

Nagroda Gospodarcza Województwa Łódzkiego stanowi wyróżnienie i szczególne podziękowanie dla podmiotów, które konsekwentnie budują pozytywny wizerunek naszego województwa. Przez wszystkie dotychczasowe edycje nagradzane były firmy oraz instytucje, które wniosły znaczący i trwały wkład w unowocześnienie i rozwój gospodarczy naszego regionu.

W tym roku Nagroda Gospodarcza Województwa Łódzkiego „Mocni w biznesie 2017” stanowić będzie prestiżowe wyróżnienie dla przedsiębiorców, osiągających najlepsze efekty ekonomiczne, realizujących innowacyjne projekty oraz cieszących się uznaniem w kraju i za granicą. Liderów gospodarki naszego regionu poznamy podczas Gali wręczenia Nagród, która odbędzie się w pierwszym dniu X Europejskiego Forum Gospodarczego 16 października 2017r. o godz. 20.00.

Firmy mogą zgłaszać swoja kandydaturę w 3 kategoriach:

Dynamika eksportu

Nagroda dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw, które prowadzą działalność i mają główną siedzibę na rynku województwa łódzkiego oraz wykazały się największą dynamiką eksportu w ostatnich trzech latach.

Start-up

Nagroda dla przedsiębiorstw, które istnieją na rynku województwa łódzkiego nie dłużej niż trzy lata oraz stworzyły innowację produktową lub technologiczną.

Nagroda publiczności „Innowacyjny Produkt Łódzkiego”

Nagroda skierowana do podmiotu, który stworzył oraz wprowadził z sukcesem na rynek innowacyjny produkt lub usługę. Dodatkowo podmiot musi prowadzić działalność i mieć główną siedzibę na terenie województwa łódzkiego.

Więcej szczegółów, w tym formularze zgłoszeniowe, regulamin konkursu dostępne są na stronie internetowej www.mocniwbiznesie.lodzkie.pl.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.