Reklama

Medale, pinsy i breloki – wyjątkowe upominki okolicznościowe

Opublikowano:
Autor:

Medale, pinsy i breloki – wyjątkowe upominki okolicznościowe - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Rozmaitości Prezenty i upominki są miłym gestem ze strony osób, które je wręczają. Mogą one towarzyszyć przeróżnym imprezom, nie tylko urodzinom czy imieninom. Zwyczajowo prezenty wręczamy z okazji Świąt Bożego Narodzenia, ale i na Dzień Dziecka, Dzień Kobiet, czy Dzień Matki i Dzień Ojca. Wymieniać można bez końca, ale zwróćmy uwagę na fakt, że wyjątkowe upominki mogą uświetnić też wydarzenia firmowe, ważne gale, konkursy oraz imprezy o innym charakterze.

Prezenty dla różnych grup osób

Wiele uroczystości rodzinnych skłania nas do kupowania prezentów. Jedne są przemyślane, zamawiane na długo przed daną okazją, inne wybierane na szybko spośród wielu standardowych pomysłów na prezenty urodzinowe, chrzciny, komunię czy ślub. Mogą być one kosztowne albo symboliczne. Każdy upominek powinien budzić radość obdarowanego. Jeśli w oczach takiej osoby widzimy zaskoczenie i szczęście z wręczanego podarku, to ogromny sukces. 

Jednakże prezenty o mniejszej wartości nie muszą być wręczane wyłącznie podczas uroczystości rodzinnych. Mogą być one częścią akcji promocyjnych w firmach i instytucjach, nagrodą pocieszenia w konkursach czy też miłym akcentem, i ukłonem pracodawcy w stronę zatrudnionego. Okazji do tego, by kupować prezenty, jest wiele. Pytanie tylko, co oryginalnego może być dobrym pomysłem na upominek okolicznościowy?

Szablonowe prezenty

Kwiaty, czekoladki, perfumy lub kosmetyki, gadżety elektroniczne albo skarpetki i krawaty to jedne z najbardziej popularnych prezentów. Upominkiem może być niewielka bombonierka, drobny element biżuterii czy długopis, jaki w ramach gratisu firma da swojemu klientowi. 

W zdecydowanej większości przypadków wręczaniu i otrzymywaniu tego rodzaju prezentów nie będzie towarzyszył efekt zaskoczenia. Jeśli chcemy jednak podarować komuś coś nieprzeciętnego, możemy wykorzystać do tego celu medale odlewane i projektowane na zamówienie, pinsy metalowe lub breloczki.

Nietypowe prezenty na różne okazje

Bez wątpienia medal w roli wyjątkowego prezentu sprawdzi się bardzo dobrze. Może być to odznaczenie na przykład dla najlepszego pracownika miesiąca albo dla najlepszej mamy na świecie. Tylko od wyobraźni zamawiającego krążek zależy, w jaki sposób zostanie on wykonany, jaki będzie miał kształt czy kolorystykę. Medale na zamówienie – MCC Medale mogą być zrealizowane za pomocą różnej techniki odlewnictwa, dlatego przed zakupem skonsultuj projekt ze specjalistami. 

Podobnie jest w przypadku breloków i pinsów, czyli metalowych przypinek wpinanych w ubranie. Można je personalizować w dowolnym wymiarze. Breloki do kluczy mogą być drobnym upominkiem dla najważniejszych klientów i kontrahentów. Sprawiają, że osoba obdarowana poczuje się doceniona.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE