Reklama

Reklama

Masz dość nudy w kuchni? Postaw na catering dietetyczny!

Opublikowano: sob, 11 wrz 2021 17:35
Autor:

Masz dość nudy w kuchni? Postaw na catering dietetyczny! - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Rozmaitości Wiele osób narzeka na monotonię w swojej kuchni i jednocześnie brakuje im motywacji do tego, by to zmienić. Bardzo dobrym sposobem na urozmaicenie codziennej kuchni oraz prowadzenie zdrowego żywienia jest profesjonalny catering dietetyczny.

Reklama

Catering dietetyczny co warto o nim wiedzieć?

Catering dietetyczny to oferta, która jest dostępna na polskim rynku od kilku lat i ciągle rośnie jej popularność. Łatwo możemy zauważyć, że otwiera się coraz więcej firm, które oferują jedzenie pudełkowe. Przez cały czas zwiększa się więc dostęp do tej nowoczesnej oferty i catering można już zamawiać także w mniejszych miastach i na wioskach. Nie ma w tym nic dziwnego, bo popyt na te usługę stale rośnie. Catering dietetyczny to całkiem nowe podejście do zdrowego żywienia. Oferta ta, polega na tym, że klient decyduje się na długookresowy plan żywieniowy według określonej diety. Następnie każdego dnia pod wskazany adres są dostarczane w jednej dostawie zdrowe posiłki na cały dzień. Posiłki te umieszczane są w specjalnych pudełkach, które można podgrzewać i stąd wzięła się potoczna nazwa dieta pudełkowa. Catering dietetyczny znacznie różni się od standardowej oferty gastronomicznej, jaką mają bary czy pizzerie. Firmy cateringowe zatrudniają najlepszych dietetyków, aby ci konstruowali zdrowe posiłki, odpowiadające warunkom konkretnej diety. To właśnie dietetycy czuwają nad tym, aby każdy posiłek miał odpowiednią wartość kaloryczną oraz właściwe proporcje składników odżywczych. To również dietetycy razem z kucharzami dbają o to, aby posiłki były jak najbardziej urozmaicone i ciekawe.

 

Jak catering dietetyczny może podnieść nasz poziom życia?

Dzięki cateringowi dietetycznemu możemy prowadzić zdrowy styl życia bez specjalnych wyrzeczeń. Nie każdy z nas ma czas, ochotę i umiejętności aby wiele godzin każdego dnia spędzać w kuchni. Gdy zamówimy catering dietetyczny z dostawą bardzo szybka poczujemy jak wygodne jest to rozwiązanie. Dzięki temu nie musimy tracić czasu na obmyślanie jadłospisu ani na zakupy. Wszystko to sprawia, że każdego dnia zyskujemy kilka cennych godzin czasu, które możemy przeznaczyć na ważne dla nas cele. Oferty firm cateringowych są dzisiaj bardzo bogate. Można tam zamawiać diety na redukcję wagi, diety wegetariańskie, diety dla sportowców a także diety dla osób, które potrzebują wyeliminować gluten. Najlepsi kucharze wraz z dietetykami robią wszystko aby oferować klientom pyszne, zdrowe i urozmaicone posiłki, które nie są dostępne nigdzie indziej. Każdy kto zamawia jedzenie pudełkowe ma możliwość skosztowania nowych, ciekawych połączeń smaków. Nie spotkamy tutaj tradycyjnych kanapek, dań na bazie ziemniaków czy jajek w majonezie. Zamiast tego otrzymamy apetycznie wyglądające dania z takimi składnikami jak granaty, awokado, nasiona chia albo kiełki lucerny. Catering pudełkowy jest wspaniałym sposobem na odmianę i wygodę w codziennym życiu. Osoby, które przywiązują wagę do tego co jedzą, z pewnością będą bardzo zadowolone, że mogą w zaciszu swojego domu spożywać niezwykle ciekawe dania na poziomie restauracyjnym, co zapewnia im dieta pudełkowa z dostawą.

TIM Catering poza Wrocławiem dowozi do takich miejscowości jak: Oborniki Śląskie, Pęgów, Spalice, Wilczyce, Zębice. Zapraszamy!

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE