Reklama

Markowa bielizna męska hit czy kit?

Opublikowano:
Autor:

Markowa bielizna męska hit czy kit? - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Rozmaitości To wielka sprawa, gdy kupujesz samochód, telefon czy nawet garnitur, prawda? Ale czy to samo dotyczy bielizny? Czy to naprawdę ma znaczenie, czy Twoja bielizna jest markowa i wysokiej klasy czy nie? Szczerze powiedziawszy- tak! Czemu? Ponieważ inwestycja w wysokiej jakości bieliznę to inwestycja w komfort i nawet zdrowie.

Markowa bielizna jest hitem, bo jest:

 • super wygodna

 • funkcjonalna

 • stylowa

 • Aby to udowodnić porównaliśmy pod kilkoma aspektami markową bieliznę z https://manwoman.co/pl/ z tą dostępną za parę groszy, bez metki.

  Porównanie bielizny męskiej: markowa vs niemarkowa


  Przede wszystkim wysokiej jakości bielizna męska to lepsza tkanina. Różnica między tkaninami taniej i luksusowej bielizny jest prawie jak noc i dzień. W przypadku większości rodzajów odzieży tkanina jest najważniejsza. A zwłaszcza jest tak w przypadku bielizny, z racji tego, jak blisko ciała przylega i w jak bardzo wrażliwych miejscach. Korzystając z niskiej jakości bielizny nie uzyskasz tej jakości, bo jest ona zwykle wykonana z gorszej bawełny - gdzie włókno jest krótkie, a nić dość słaba.

  Pewnie, że możesz znaleźć majtki z poliestru, które będą trwalsze, cieńsze i lżejsze od przeciętnej bawełnianej bielizny. Ale pamiętaj, że poliester ma stosunkowo słabą zdolność pochłaniania. Nie jest to zalecane w gorętsze dni. A potem mamy luksusową bieliznę – czyli taką, która jest wytwarzana przez wysokiej klasy marki.

  Zastosowana w niej przędza jest zarówno dobrze przylegająca, jak i cienka, co sprawia, iż taka markowa bielizna męska jest niesamowicie miękka, prawie jak druga skóra! Konsekwentnie możesz też liczyć na jej świetną budowę i szwy (bez nadmiaru materiału). A to usprawiedliwia wyższe ceny tej markowej bielizny, gdzie klient za każdym razem otrzymuje najwyższą klasę materiału.

  Na koniec porównanie:

  • tania bielizna niemarkowa - jakość tkaniny nie jest godna pochwały, zacznie się zużywać po 10-20 praniach

 • luksusowa bielizna markowa - ma doskonałą jakość tkaniny. Nadal wygląda dobrze po 50-100 praniach

 • Zatem nie powinieneś już mieć wątpliwości: markowa bielizna męska naprawdę jest hitem!

  Udostępnij na:
  Facebook
  wróć na stronę główną

  Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

  e-mail
  hasło

  Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE