Reklama

Kupujemy mieszkanie dla dziadków. Przeprowadzka to pierwszy krok do przeżycia drugiej młodości

Opublikowano:
Autor:

Kupujemy mieszkanie dla dziadków.  Przeprowadzka to pierwszy krok do przeżycia drugiej młodości - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Rozmaitości Odchowane dzieci, dorastające wnuki, nienaganne zdrowie i samopoczucie – każdy senior marzy o tym, żeby po 60 roku życia wieść spokojne, niczym niezaburzone życie. Najlepiej w otoczeniu bliskich i w przytulnym mieszkaniu urządzonym tak, by dobrze się w nim czuć. Dziadkowie zasługują na bezwarunkową miłość, a kiedy planują zakup nieruchomości i przeprowadzkę do nowego miejsca, w obowiązku najbliższych leży to, by im pomóc. Podpowiadamy, czym się kierować, szukając mieszkania w Łodzi na sprzedaż oraz na co zwracać uwagę, kiedy ma to być nowy dom dla dziadków.

Seniorzy uwielbiają zieleń. Mieszkania dla nich szukajmy na osiedlu z ogrodami

Każdy starszy człowiek docenia naturę i z przyjemnością spędza czas na świeżym powietrzu. Mieszkając w kamienicy położonej w centrum miasta, trudno o rozległe tereny spacerowe. Dlatego rozglądając się za nowym domem dla dziadków, powinny nas zainteresować osiedla nieco oddalone od rynku, położone w bezpośrednim sąsiedztwie parku ze ścieżkami zdrowia. W dzielnicy Bałuty na osiedlu Villa Romanów wybudowano mieszkania, do których dołączone są ogrody. Lokale na najniższej kondygnacji zaopatrzono w strefy zielone, przeznaczone do samodzielnego zaaranżowania. Można w nich stworzyć swój własny ogródek warzywny albo rozstawić leżaki i zestaw do grillowania. Dziadkowie z pewnością znajdą sposób na dobre wykorzystanie przydomowego ogródka. Chętnie też będą korzystać z uroków zadbanej, bogatej w roślinność okolicy. Villa Romanów będzie niezastąpionym miejscem na piesze wędrówki dla zdrowotności, a także wypoczynek z dala od hałasu miasta.

Dajmy dziadkom wolną rękę w urządzaniu mieszkania. Wybierzmy stan deweloperski

Młodzi ludzie lubią wyręczać starszych, robiąc za nich zakupy, pomagając w porządkach domowych i oferując wsparcie w innych kwestiach. Jednak w aranżowaniu mieszkania pozwólmy dziadkom na dowolność. Tym samym damy im możliwość na ponowne przeżywanie młodości i umacnianie swojej wieloletniej relacji małżeńskiej. Nowe mieszkania w Łodzi na sprzedaż to najczęściej lokale w stanie deweloperskim. Właśnie taki lokal powinien nas interesować, ponieważ gotowe rozwiązania narzucają mieszkańcom określony styl i nie zawsze pasują do ich gustu. W już urządzonych wnętrzach nie każdy się odnajduje, co może powodować problemy z zaaklimatyzowaniem się w nowym miejscu. Seniorzy zasługują na życie w przestrzeni, która harmonizuje z ich przyzwyczajeniami. Dobrze będzie, jeśli dziadkowie będą mogli samodzielnie zaplanować wygląd swojego nowego domu. Na osiedlu Villa Romanów mieszkania są wyjątkowo przestronne, co daje szerokie pole do popisu. Kto wie, być może ukochani dziadkowie okażą się niespełnionymi projektantami wnętrz, a aranżacja mieszkania, zakupy mebli i dodatków, dobieranie kolorów farb i rodzaju płytek sprawi im wielką przyjemność? Pozwólmy im się wykazać. W razie problemów służmy wsparciem, jednak dopiero na wyraźną prośbę dziadków.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE