Reklama

Jakie narzędzia mieć w domu?

Opublikowano:
Autor:

Jakie narzędzia mieć w domu? - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Rozmaitości W każdym domu powinien znajdować się zestaw obowiązkowych narzędzi. Doskonale sprawdzą się w czasie remontów czy drobnych napraw. Zatem jakie narzędzia warto mieć w domu? O tym wszystkim piszemy w poniższym artykule. Zapraszamy do lektury.

Młotek

Najbardziej podstawowe narzędzie, które potrzebne jest do wykonania wielu napraw w domu. Warto posiadać niewielki młotek, z metalowym podgumowanym trzonkiem. Pamiętajmy o wyborze modelu posiadającego przymocowany na stałe trzonek do obucha. Takie rozwiązanie zapewnia komfort użytkowania.

Metrówka

Potrzebna do wielu prac domowych, np. zmierzenia mebli. Zapewne przyda się podczas remontów, a także przemeblowań. W sklepach można znaleźć produkty mające różne długości pomiaru. Jednak optymalnym rozwiązaniem jest metrówka o długości 5 metrów.

Śrubokręty i klucze

To jedne z najbardziej potrzebnych narzędzi w każdym domu. Warto zainwestować w gotowy zestaw zawierający różne rozmiary śrubokrętów. W każdym domu powinny znaleźć się różnego rodzaju klucze. Począwszy od płaskich, aż po oczkowe, nasadowe, a także nastawne. Można także zainwestować nieco więcej i zakupić cały zestaw składających się z różnego rodzaju śrubokrętów i kluczy.

Kombinerki

Przydatne nie tylko podczas odkręcania śrub, ale również cięcia drutu. Najlepiej sprawdzają się kombinerki z gumowym uchwytem. Są one komfortowe w użytkowaniu. Ponadto przy ich wyborze zwróćmy także uwagę na izolację ochronną, która zabezpiecza przed napięciem elektrycznym.

Wkrętarka i wiertarka

Wkrętarka to narzędzie niezbędne w każdym domu. Przykładowo przydaje się podczas skręcania mebli. Nie musimy inwestować w bardzo zaawansowany produkt. Na domowe potrzeby wystarczy wkrętarka akumulatorowa z bateriami litowo-jonowymi. Wiertarka to narzędzie przydatne podczas remontu i dokonywania prac wykończeniowych. Warto zainwestować w wiertarkę z udarem, który gwarantuje bezproblemowe wiercenie otworów. Dobrze jest zakupić urządzenie uznanego producenta, co daje większą pewność bezproblemowego działania.

Poziomica

Produkt kosztujący zaledwie kilkanaście złotych, a nieoceniony podczas remontów, a także napraw. W końcu nie chcemy mieć w mieszkaniu niczego krzywo powieszonego.

Śrubki i nakrętki

Warto zakupić kilka różnorodnych, najczęściej wykorzystywanych śrubek i nakrętek. Posiadając taki zestaw żadna naprawa nie będzie nam straszna.

Cena kontra jakość

Kompletując skrzynkę z narzędziami warto wybrać te droższe. Profesjonalne narzędzia posłużą nam przez wiele lat. Droższe narzędzia są też lepiej wykonane, dzięki czemu użytkowanie będzie proste i efektywne.

Finansowanie zakupu narzędzi

Chcecie stworzyć w swoim domu skrzynkę z narzędziami? Zakup taki wymaga posiadania dodatkowych funduszy. Jeżeli jedną przeszkodą jest brak odpowiednich środków finansowych to rozwiązaniem mogą okazać się pożyczki pozabankowe(skorzystaj z korzystnej oferty). Ich najważniejsze zalety to spłata w niewielkich ratach i duża dostępność. Pożyczki pozabankowe wymagają jednak regularnej spłaty w przyszłości. Z tego względu przeanalizujmy, czy pożyczki pozabankowe nie staną się zbytnim obciążeniem posiadanego przez nas budżetu.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE