Reklama

Dzięki Blix nie trzeba już przepłacać!

Opublikowano:
Autor:

Dzięki Blix nie trzeba już przepłacać! - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Rozmaitości Zakupy robimy prawie codziennie. Dlatego też nie ma się co dziwić, że każdy chciałby móc zakupić jak najwięcej potrzebnych towarów za jak najniższą kwotę. Tymczasem w praktyce trudno jest odwiedzać wszystkie sklepy w mieście, szukając najciekawszej oferty cenowej na dany produktu. W tej sytuacji z pomocą przychodzi aplikacja Blix.

Aplikacja Blix – co to takiego?

Aplikacja Blix jest zupełnie darmowa. Znaleźć ją można bez problemu w oficjalnym sklepie Google Play lub na jej stronie internetowej Blix. Blix daje użytkownikom dostęp do bardzo bogatej bazy aktualnych informacji o promocjach z największych supermarketów, hipermarketów, sklepów odzieżowych, aptek, sklepów kosmetycznych, salonów RTV/AGD, sieci fast food i nie tylko. W aplikacji bez problemu można znaleźć najnowsze oferty m.in. z sieci Kaufland, Biedronka czy Bricomarche.

Atuty aplikacji Blix

Interfejs aplikacji jest bardzo przejrzysty. To plus, bo w tym przypadku dla użytkowników najważniejsze jest po prostu szybkie znalezienie interesującej promocji. Całość uporządkowana jest w sposób alfabetyczny według nazwy sieci sklepów. Dzięki temu w jednym miejscu można zgromadzić wszystkie aktualne gazetki reklamowe. Nie trzeba już szukać informacji o promocjach w sieci czy zbierać gazetek w formie fizycznej.

Obraz każdej gazetki w aplikacji Blix można bez problemu powiększać czy zmniejszać za pomocą klasycznych dla ekranów dotykowych gestów. Obsługa jest tym samym banalnie prosta. Gazetki są czytelne. Nawet po powiększeniu całość można bez problemu odczytać. Tym samym nawet teksty napisane drobnym drukiem są doskonale widoczne.

Blix – czy warto sięgnąć po tę aplikację?

Blix to aplikacja idealna dla osób, które na ogół robią zakupy w kilku konkretnych sklepach i chcą być na bieżąco z ich ofertą. W takiej sytuacji wystarczy jedynie wykorzystać funkcję powiadamiania o nowych ofertach danej sieci. Z głównego menu trzeba wybrać opcję Powiadamiaj i zaznaczyć określone sklepy.

Aplikacja Blix znacznie ułatwia robienie codziennych zakupów. W ten sposób można być na bieżąco z najciekawszymi promocjami i ofertami, a przy okazji zaoszczędzić sporo czasu i pieniędzmi. Nic więc dziwnego, że zdobyła już grono zadowolonych użytkowników, które cały czas się poszerza. W końcu oszczędzać lubi każdy, o ile tylko jest taka możliwość!

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE