Reklama

Deweloperze! Sprawdź, jak znaleźć korzystną ofertę projektową!

Opublikowano:
Autor:

Deweloperze! Sprawdź, jak znaleźć korzystną ofertę projektową! - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Rozmaitości Świadomy projekt to w dzisiejszych czasach podstawa mądrej inwestycji deweloperskiej. Dlatego przed podjęciem współpracy z biurem projektowym należy upewnić się, że wybrana pracownia spełni nasze oczekiwania. Jak znaleźć zespół architektów, doświadczonych we współpracy z deweloperami? Na to i inne istotne pytania, odpowiadamy w tym artykule. Dowiedz się więcej i zamów projekt, który pozwoli Ci zrealizować inwestycję, generującą dochody pasywne.

Poszukiwanie biura projektowego warto zacząć od rzetelnego researchu

Decydowanie się na współpracę z architektem wyłącznie przez wzgląd na atrakcyjne warunki cenowe, to poważny i często popełniany błąd. Deweloper powinien znaleźć specjalistów, którzy zaproponują rozwiązania, szyte na miarę. Nie ma tu miejsca na przypadkowe koncepcje architektoniczne. Każdy element projektu musi być w pełni dopasowany do realiów rynkowych i zgodny z założeniami przedsięwzięcia deweloperskiego. Do realizacji inwestycji można wykorzystać gotowy projekt lub zlecić pracę nad projektem autorskim, który będzie indywidualnie przygotowany. Eksperci z branży rekomendują współpracę z biurami projektowymi, specjalizującymi się w opracowywaniu koncepcji architektonicznych dla deweloperów. Przykładem takiego miejsca jest Pracownia PSW Architektura:http://pswarchitektura.pl/ , gdzie powstają nowoczesne, starannie dopracowane projekty inwestycji deweloperskich, obiektów produkcyjnych i usługowych, a także budynków mieszkalnych.

Wielopoziomowa obsługa przedsięwzięć budowlanych jest gwarancją udanej współpracy, dlatego tak wielu inwestorów z całej Polski decyduje się zamówić projekt u architektów, stawiających na usługi o najwyższym standardzie. Dobrym pomysłem pozwalającym ocenić, czy dana firma spełni nasze oczekiwania względem projektu, jest umówienie się na konsultacje. Te zazwyczaj są bezpłatne i niezobowiązujące. Podczas spotkania można zapoznać się z portfolio, omówić najważniejsze kwestie oraz skonsultować z profesjonalistami swoją koncepcję na rozwiązania projektowe.

Jakie kwestie są istotne z punktu widzenia dewelopera, zlecającego projekt?

Obok takich aspektów, jak doświadczenie architektów, bardzo ważne jest również ich zaangażowanie oraz podejście do wykonywanych prac. Za godne polecenia uchodzą pracownie, oferujące kompleksowe wsparcie na różnych etapach współpracy. Przykładowo, Biuro Projektowe PSW Architektura zapewnia nadzór autorski, wsparcie w doborze ekip budowlanych, a nawet pomoc w dopełnianiu kwestii urzędowych. Wyspecjalizowani architekci pozostają w stałym kontakcie z inwestorem, umożliwiają weryfikację projektów w przestrzeni trójwymiarowej i działają tak, aby usługi były przejrzyste i w 100% zgodne z oczekiwaniami dewelopera. Chcąc podjąć współpracę z biurem projektowym obsługującym inwestycje deweloperskie, warto wziąć pod uwagę wszystkie wspomniane kwestie, a ponadto w swojej ocenie kierować się intuicją.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE