Reklama

Czy TotalBet to obecnie najlepszy polski bukmacher?

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Czy TotalBet to obecnie najlepszy polski bukmacher? - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Rozmaitości Polski rynek legalnych bukmacherów podlega ciągłym zmianom. Wcześniej, obstawianie w Polskich firmach było po prostu niemodne i większość graczy, korzystała jedynie na bliskości punktów naziemnych, w których można było zagrać kupony za gotówkę. Obecnie jednak sprawy zmieniły się diametralnie. Polscy bukmacherzy robią furorę w Internecie, posiadają już większościowy udział na polskim rynku zakładów. Obecnie, to zagraniczni bukmacherzy, których strony są blokowane przez dostawców Internetu, są w odwrocie. Jednym z liderów na polskim rynku zakładów jest TotalBet. Jej strona i aplikacja TotalBet apk robią prawdziwą furorę. Wszystko dzięki przemyślanej stronie internetowej czy rewelacyjnemu bonusowi, który należy do najwyższych na rynku. Czytaj dalej, by sprawdzić co jeszcze wyróżnia bukmachera TotalBet.

TotalBet – kto stoi za tym bukmacherem?

Marka TotalBet zagościła na polskim rynku zakładów w 2018 roku. Firma uzyskała dnia 22 marca 2018 roku oficjalną licencję od Ministra Finansów RP, która pozwala im na przyjmowanie bukmacherskich zakładów wzajemnych za pośrednictwem Internetu. Posiada ona numer PS4.6831.15.2017 i jest ważna przez okres 6 lat. Zakładając się w TotalBet masz więc 100% pewność, że robisz to w pełni legalnie i w myśl przepisów Ustawy hazardowej.

 

Licencja MF zaświadcza, że spółka i jej działalność została dogłębnie sprawdzona. Właścicielem serwisu jest firma TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. Jej siedziba znajduje się przy ulicy Jubilerskiej 10 w Warszawie. Posiada ona kapitał zakładowy w wysokości aż 4 000 000 zł, co ma niebagatelny wpływ na bezpieczeństwo.

 

Bonus powitalny – oferta, obok której nie możesz przejść obojętnie

Co kryje się za olbrzymią popularnością strony i aplikacji TotalBet apk? Bez wątpienia, ogromne znaczenie ma bonus powitalny. Jest to oferta, obok której nie możesz przejść obojętnie, na dobre odmieniła ona polski rynek zakładów bukmacherskich. Dla wszystkich swoich nowych graczy bukmacher ten przygotował bonus powitalny. w ramach tej oferty możesz otrzymać darmowy bonus na zakład za 50 zł, który może być też zamieniony na 60 zł z premią urodzinową. Główną ofertę jest jednak podwojenie pierwszego depozytu, czyli bonus 100% aż do kwoty 5000 zł. To jedna z najwyższych kwotowo ofert, wśród polskich bukmacherów. Konkurencyjny firmy proponują graczom zwykle od 1000 do 2000 zł bonusu.

W TotalBet użytkownicy mają również możliwość wyboru formuły bonusu. Różnią się tu kwoty i wysokość obrotu. Te na szczęście są w miarę proste do zrozumienia. By móc ubiegać się o bonus powitalny trzeba wpłacić tu minimum 10 zł. Następnie powinieneś wybrać odpowiedni dla siebie sposób obrotu depozytem. Możesz wybrać: albo 4x obrót na kuponach z minimum 4 zdarzeniami albo 5x obrót na kuponach z minimum 3 zdarzeniami. Jeśli uda Ci się spełnić te wymogi to na Twoje konto gracza trafi 100 % bonusu do 5000 zł. Oferta ta to obecnie najlepszy bonus, dostępny dla polskich graczy.

 

TotalBet apk – najlepsza aplikacja mobilna w branży?

Niezwykle ważną rzecz w dzisiejszych czasach jest dobra aplikacja mobilna. Nic dziwnego, większość użytkowników wybiera mobilny kanał dostępu do strony. Część z nas coraz rzadziej korzysta z komputera, skupiając swą aktywność na telefonie komórkowym. Firma TotalBet wychodzi naprzeciw takim użytkowników ze swoim TotalBet apk. Przez wielu użytkowników została ona okrzyknięta jako najlepsza aplikacja mobilna w branży.

 

 

Aplikacja mobilna od TotalBet oferuje nam możliwość obstawiania zakładów ze wszystkich sportów dostępnych w ofercie bukmachera. Oprócz tego, dostępna na Android i iOS apka pozwala na sprawdzanie wyników na żywo, obstawianie zdarzeń live w trakcie ich trwania czy zapewnia dostęp do transmisji telewizyjnych. Można tutaj wpłacać i wypłacać gotówkę bez żadnych ograniczeń czy pisać na czacie na żywo z obsługą strony.

 

Co jeszcze wyróżnia ofertę tego bukmachera?

Nasz ekspert, Irenka Zając, której profil możesz znaleźć tutaj, wyróżnia u tego bukmachera również kilka innych cech, które mają istotny wpływ na popularność TotalBet apk. Są to między innymi:

  • Szeroka oferta bonusów dla stałych graczy – w TotalBet znajdziesz naprawdę wiele promocji, które są dostępne również dla dotychczasowych użytkowników witryny. Masz tu na przykład grę bez podatku, ofertę Kasomania, gdzie można wygrać Porsche czy Total Bonus, który zapewnia nawet 2x większe wygrane.
  • Obsługa klienta przez czat na żywo – w TotalBet z obsługa klienta możesz się skontaktować telefoniczne, mailowo lub właśnie przez czat na żywo. Jest on dostępny z poziomu każdej podstrony serwisu a konsultanci zapewnią Ci natychmiastową pomoc w każdym problemie.
  • Wiele możliwości płatności – marka jest też bardzo elastyczna pod względem dostępnych metod składania depozytu. Możesz tu wpłacać pieniądze kartami płatniczymi, szybkimi przelewami czy poprzez portfele internetowe.
  • Szeroka oferta zakładów – wreszcie, w TotalBet dostępna jest naprawdę szeroka oferta zakładów, obejmujące wiele lig i dyscyplin sportowych. Nie zabrakło tu również esportu i możliwości obstawiania najpopularniejszych gier komputerowych. Gracze bukmachera mają możliwość stawiania zakładów aż na kilkadziesiąt różnych dyscyplin sportowych.

 

Podsumowanie

Niewątpliwie bukmacher TotalBet to jeden z najmocniejszych graczy na polskim rynku zakładów bukmacherskich. Jego aplikacja, TotalBet apk – bije rekordy popularności. Nie dzieje się to przypadkiem, ale za sprawą dobrej, bardzo przemyślanej oferty. Gracze docenili dostępny tu bonus powitalny czy świetną ofertę zakładów. Konieczne sprawdź naszą pełną recenzję tego bukmachera.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE