Reklama

Chcesz sprzedać mieszkanie w jak najwyższej cenie. Zobacz, co warto zrobić!

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Chcesz sprzedać mieszkanie w jak najwyższej cenie. Zobacz, co warto zrobić! - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Rozmaitości Sprzedaż mieszkania to dość trudny proces, przez który większość z nas przechodzi maksymalnie kilka razy w życiu. Brak doświadczenia i obycia w temacie wywołuje w sprzedającym wiele znaków zapytania i wątpliwości. Na szczęście nie taki diabeł straszny, jak go malują! Zapoznaj się z kilkoma naszymi wskazówkami, dzięki którym upłynnienie nieruchomości będzie prostą sprawą.

Po pierwsze: zamieść ogłoszenie na bezpłatnym serwisie

Darmowe ogłoszenia są bardzo dobre na start. Nie angażują bowiem żadnych Twoich środków, a zarazem pozwalają dotrzeć do tysięcy użytkowników. W przypadku wielu serwisów możesz liczyć na zaawansowane opcje filtrowania, które pozwolą szybciej namierzyć Twoją nieruchomość przez potencjalnych zainteresowanych. Darmowe ogłoszenia bez rejestracji umożliwiają określenie wielkość nieruchomości, jej stanu technicznego, roku budowy, technologii wznoszenia, ale też lokalizacji: województwa, miasta, a nawet dzielnicy.

Po drugie: sięgnij po płatne ogłoszenia

Choć darmowe ogłoszenia mają swoje niewątpliwe zalety, nie warto decydować się wyłącznie na nie. Aby zwiększyć prawdopodobieństwo dotarcia do jak najliczniejszego grona odbiorców, należy rozważyć również opcję płatnych ogłoszeń. Chodzi nie tylko o korzystanie ze stron internetowych, które pobierają opłatę za publikację, ale również takich, które dają dostęp do opcji premium, na przykład wyróżnienia ogłoszenia czy automatycznego podbijania co kilka dni. Pozwala to na lepsze wyeksponowanie swojej oferty na tle setek innych ogłoszeń.

Po trzecie: przygotuj wirtualny spacer

Istnieje wiele gotowych aplikacji, które skutecznie Ci w tym pomogą. Jeżeli nie dysponujesz nowoczesnym smartfonem lub nie chcesz zajmować się tym osobiście, zleć stworzenie wirtualnego spaceru po Twoim domu czy mieszkaniu profesjonalnej firmie. Podmiotów, jak też freelancerów zajmujących się tym na co dzień jest bardzo wiele.

Po czwarte: zadbaj o komplet informacji

Niezależnie, czy chodzi o ogłoszenia darmowe promujące daną nieruchomość, czy też o zupełnie inne kategorie, w tym samochody, ogłoszenia powinny zawierać komplet informacji. Im więcej konkretów podasz, tym większa szansa na zainteresowanie potencjalnego kupującego i na kontakt z jego strony. Wystawiając samochód na sprzedaż, podobnie zresztą jak i dom, musisz podać rok jego produkcji. Praktyczny serwis przydatny do tego celu to https://auto.bazos.pl/.

W przypadku nieruchomości dla nabywcy ważna będzie z pewnością też technologia budowy obiektu, sposób jego ogrzewania, stan instalacji wodno-kanalizacyjnych i elektrycznych, wystawa okienna na konkretne strony świata, dostęp do miejsca parkingowego czy okoliczna infrastruktura.

Po piąte: zatroszcz się o wysokiej jakości zdjęcia

Planujesz sprzedać mieszkanie? Zobacz, które triki pozwolą Ci zrobić lepsze wrażenie na kupujących. Nie zapominaj o wykonaniu jak najlepszych fotografii przedstawiających wnętrza, w tym poszczególne pomieszczenia. Zdjęcia rób najlepiej w świetle dziennym w pogodny dzień – wtedy mieszkanie czy dom będą wyglądać na optycznie większe, czystsze i przytulniejsze.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE