Reklama

Can am off road, czyli każda droga jest Twoją drogą!

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

Can am off road, czyli każda droga jest Twoją drogą! - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Rozmaitości Odkryj przygodę i możliwości jazdy poza utartymi szlakami z pojazdami Can-Am off road. Wiodące w branży off road możliwości, funkcjonalne rozwiązania i doskonały design. Poznaj ofertę Can-Am i wybierz pojazd, który dostarczy Ci niesamowitych wrażeń.

Off road - dlaczego warto?

Czasem to, co najciekawsze dzieje się poza głównymi drogami. Off road to po prostu jazda w terenie specjalnie przystosowanym do tego pojazdem. Zwykle jest on dostosowany do ekstremalnych warunków. Właściwie można powiedzieć, że dobre pojazdy można poznać po tym, że radzą sobie w najgorszych warunkach.

W ostatnich latach ten sport i sposób spędzania wolnego czasu zyskuje coraz więcej miłośników. Nic dziwnego, pozwala się świetnie odstresować, odetchnąć po wyzwaniach codzienności, zapomnieć o problemach i cieszyć się przygodą. Niezapomniane wrażenia, dawka adrenaliny, mnóstwo satysfakcji i przyjemności. To właśnie offroad!

Can am off road - tylko najlepsze pojazdy

Ponieważ off road ta naprawdę bardzo różni się od zwykłej jazdy samochodem, pojazdy do niego przeznaczone muszą być wyposażone w profesjonalny sprzęt i funkcjonalne rozwiązania. Dzięki nim możliwa będzie jazda nawet w najtrudniejszych warunkach.

Marka Can-Am Off-Road ma w swojej ofercie pojazdy przeznaczone do każdego terenu i przeznaczenia. Zaprojektowano je tak, by spełniały potrzeby klientów i pozwalały osiągać świetne wyniki.

Can am off road - jakie marki są dostępne w ofercie?

Jakie pojazdy znajdziemy w ofercie Can-Am off road? Po pierwsze najnowsze modele marki Maverick, które są doskonałymi i niezwykle praktycznymi pojazdami do jazdy wyczynowej. Zasłynęły, trzykrotnie zajmując podium rajdu Dakar. Bardzo duża moc, świetna zwrotność i szybkość, a także bezpieczeństwo - to zdecydowane zalety Mavericków. Poza linią klasyczną, marka wyprodukowała także szybkie terenowe pojazdy sportowe oraz do trailu, z którymi każda dłuższa trasa będzie sprawna i wygodna. 

Kolejnym modelem jest Traxter, który świetnie sprawdzi się podczas pracy w terenie - zarówno na placach budowy, jak i w agrobiznesie. Jest wydajny, wytrzymały i praktyczny. Jego funkcjonalne rozwiązania ułatwiają wykonywanie codziennych obowiązków w terenie.

W ofercie Can-Am off road dostępne są też quady marek takich jak Outlander, Renegade oraz - przeznaczone dla dzieci od 6. roku życia - DS. Niezwykle wytrzymałe, wydajne i praktyczne sprawią, że każda droga - nawet ta w błocie i po kamieniach - będzie przyjemnością i niezapomnianą przygodą pełną wrażeń. Przekonaj się sam, sięgając po najlepsze pojazdy do jazdy ekstremalnej!

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE