Reklama

Bilety na autobusy i tramwaje w Łodzi kupisz też przez telefon!

Opublikowano:
Autor:

 Bilety na autobusy i tramwaje w Łodzi kupisz też przez telefon! - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Rozmaitości Zdarza ci się, że masz problemy z kupnem biletu na przejazd komunikacją miejską w Łodzi? Jeśli masz smartfona, możesz o nich zapomnieć. Teraz kupisz bilety także mobilnie!

Bilety na przejazdy komunikacją miejską w Łodzi można zakupić między innymi w punktach sprzedaży biletów, w biletomatach w pojazdach oraz w biletomatach stacjonarnych. Niestety, nie zawsze mamy czas na taką transakcję – długa kolejka, brak gotówki, niedługo odjeżdżający autobus lub tramwaj. Właśnie dlatego w Łodzi, podobnie jak w wielu innych miastach w Polsce, można kupować bilety także przez telefon komórkowy!

Podróżujący komunikacją miejską w Łodzi mają do dyspozycji kilka aplikacji pozwalających na kupowanie biletów mobilnie, czyli przez smartfona. To wygodne rozwiązanie, ponieważ nie musimy wtedy kupować bilety papierowego, ale otrzymujemy go w formie elektronicznej – ma on taką samą wartość jak bilet papierowy.

Jeśli chodzi o Łódź bilety można zakupić między innymi z wykorzystaniem aplikacji mPay. Oferuje ona szeroką gamę funkcjonalności w ramach płatności mobilnych – to nie tylko możliwość kupna elektronicznych biletów komunikacji miejskiej, ale również opłata za postój na parkingu, opłata rachunków, zakup biletów na mecz, przelewy czy opłaty za zakupy w sklepach internetowych.

Aplikacja mPay pozwala na kupno biletów komunikacji miejskiej w różnych miastach w kraju, między innymi w Łodzi. Aby zacząć z niej korzystać, należy pobrać i zainstalować aplikację na swoim smartfonie – jest ona dostępna na systemy operacyjne Android, Apple iOS oraz Windows. Następnie tworzymy swoje konto użytkownika i wybieramy metodę płatności – możemy podpiąć do aplikacji kartę i wtedy opłaty będą pobierane z niej albo możemy doładować przelewem wirtualną portmonetkę.

Jeśli chcemy zakupić bilet, po prostu wybieramy odpowiednią opcję w aplikacji, wskazujemy na rodzaj biletu i finalizujemy transakcję z użyciem kodu PIN aplikacji mPay. Bilety zapisywany jest na naszym koncie w aplikacji, a w razie kontroli po prostu go okazujemy.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE