Reklama

Beton architektoniczny na ściany! Zrób remont nowocześnie i tanio.

Opublikowano:
Autor:

Beton architektoniczny na ściany! Zrób remont nowocześnie i tanio. - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Rozmaitości Jednym z bardziej nowoczesnych materiałów do dekoracji, zdobienia ścian jest beton architektoniczny. Płyty bądź panele 3D dostępne w ofertach niektórych producentów, potrafią wyczarować modernistyczne wnętrza, operując prostym wdziękiem geometrycznych linii, przecięć form i kształtów. Możliwość dowolnego kształtowania betonu architektonicznego powoduje, że materiał ten doskonale sprawdza się zarówno w nowatorskich, innowacyjnych projektach, jak również w klasycznym, standardowym przeznaczeniu. Dlatego też jest wdzięcznym materiałem zarówno wewnątrz mieszkań, domów, lokali użytkowych, ale także na elewacjach budynków, czy aranżacji ogrodu.

Nowoczesny i niedrogi materiał

Skład betonu architektonicznego zawiera oprócz naturalnych składników jak: woda, cement i kruszywo (np. piasek), również specjalne dodatki, wpływające na jego wyjątkowe parametry.

Najlepsze firmy producenckie opracowały ekologiczne metody wytwarzania tego materiału. Specjaliści VHCT podkreślają, że warto zwracać uwagę na - posiadane przez przez produkty z betonu architektonicznego - odpowiednie certyfikaty: CE i PZH. Świadczą one o wysokiej jakości produktu, ale również odpowiedzialnym sposobie jego wytwarzanie. Jednocześnie warto zwrócić uwagę na możliwość zakupu specjalnej chemii budowlanej do montażu płyt i paneli 3 D. Składają się na nią impregnaty, grunty i specjalne kleje do betonu architektonicznego, które opatentowane w tym samym zakładzie, co produkowane płyty, dają gwarancję trwałości poczynionych prac. Tylko niektóre firmy na rynku polskim dają 30 -letnią gwarancję, co świadczy o najwyższej jakości takiego betonu architektonicznego.


Zaskakująco proste, niesamowite efekty wykończeń

Poszukujący prostych, surowych i minimalistycznych rozwiązań w aranżacjach wnętrz nie będą rozczarowani. Płyty z betonu architektonicznego doskonale wpisują się w modne, industrialne wnętrza. Z kolei amatorzy strukturalnych trójwymiarowych wzorów i geometrycznych kształtów, będą zachwyceni znajdując swoje wymarzone ścienne motywy na panelach 3D. Odrobina przestrzeni przyda się w każdym wnętrzu, a panele 3D wzmacniają wrażenie przestrzenności i optycznie powiększają pomieszczenia.

Lider w branży betonu architektonicznego na naszym rynku firma VHCT przez wiele lat doświadczeń zaprojektowała ponad 30 cieszących oko wzorów. Poza tym płyty i panele z betonu architektonicznego w porównaniu z innymi materiałami to wyroby o wysokiej jakości w przystępnej cenie. Co za tym idzie ekonomiczna strona remontowych, czy wykończeniowych przedsięwzięć wypada bardzo korzystnie, z uwagi na ich niewysokie koszta.

Beton architektoniczny najlepiej od producenta

Przy zakupie płyt, czy paneli 3D rozważyć należy, z jakiego źródła one pochodzą. Mówiąc prościej, czy kupujemy je od pośrednika, czy też bezpośrednio od producenta. Przy czym z całą pewnością polecić należy drugi wariant. Po pierwsze, dlatego że kupując od wykonawcy, mamy gwarancję pochodzenia materiału, możemy poprosić o odpowiednie certyfikaty jakości, dowiedzieć się o użyte surowce. Po drugie - szybka realizacji całości zamówień, nawet tych najbardziej wyszukanych, trwa zaledwie kilka dni. Wreszcie po trzecie - opcja ta zawsze zwycięża cenowo – bez dodatkowych pośredników jest po prostu taniej.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE