Reklama

Reklama

Posłowie i posłanki Koalicji Obywatelskiej spotkają się z mieszkańcami Bełchatowa

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Posłowie i posłanki Koalicji Obywatelskiej spotkają się z mieszkańcami Bełchatowa - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Rozmaitości Już w najbliższy poniedziałek, 27 lutego, przedstawiciele Koalicji Obywatelskiej przyjadą do Bełchatowa. Podczas spotkania z mieszkańcami planują poruszyć m.in. tematy związane z przyszłością naszego regionu.

Reklama

Z każdym dniem zbliżają się zaplanowane na ten rok wybory parlamentarne. O tym, kto zasiądzie w sejmie i senacie, decydować będziemy już jesienią. W związku z tym wiele ugrupowań rozpoczyna swoje kampanie i organizuje spotkania z wyborcami. Podobnie jest również w przypadku Koalicji Obywatelskiej.

Parlamentarzyści spotkają się z mieszkańcami naszego powiatu w najbliższy poniedziałek. Do Bełchatowa przyjadą: Tomasz Siemoniak, Tomasz Nowak, Mirosława Nykiel, Tomasz Olichwer, Małgorzata Tracz i Marek Krząkała.

Wydarzenie ma formę otwartą, udział w nim może wziąć każdy zainteresowany zaplanowaną tematyką, a ta ma odnosić się do ważnych dla bełchatowian spraw.

Według planów początek spotkania ma być przeznaczony na wypowiedzi przedstawicieli partii, później jednak ma ono przerodzić się w dyskusję z mieszkańcami. Którzy będą mieli możliwość zadawania pytań na tematy dla nich ważne.

Warto dodać, że jak prezentuje organizator wydarzenia, posłowie i posłanki wybrani do spotkania z bełchatowianami są specjalistami w dziedzinach, których ma ono dotyczyć. 

Tym razem do naszego miasta nie przyjedzie przewodniczący Platformy Obywatelskiej, Donald Tusk, jednak mieszkańcy mogą liczyć na to, że niedługo również on pojawi się w Bełchatowie.

- Ze względu na bardzo napięty kalendarz nie jest w stanie tym razem odwiedzić każdego z wydarzeń odbywających się tego dnia, a jest ich blisko 100 w całym regionie. Z bliskiego otoczenia Donalda Tuska otrzymałem informację, że zarówno kwestia sprawiedliwej transformacji, jak i np. problem nielegalnego składowiska odpadów w Rogowcu są tematami dla niego niezwykle istotnymi. Zabiegam od dłuższego czasu o to, żeby przyjechał do Bełchatowa i mam taką deklarację, że w najbliższych miesiącach tak się stanie – mówi Arkadiusz Rożniatowski, szef bełchatowskiej Platformy Obywatelskiej.

Wydarzenie rozpocznie się w poniedziałek, 27 lutego, o 16:30 w Sali Koncertowej Miejskiego Centrum Kultury (wejście z Placu Narutowicza).

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE