Reklama

Altany drewniane, które prezentują się nowocześnie i stylowo

Opublikowano:
Autor:

Altany drewniane, które prezentują się nowocześnie i stylowo - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Rozmaitości Popularne w przydomowych ogrodach altany najczęściej wykonywane są z drewna. Dlaczego ten materiał cieszy się niesłabnącym powodzeniem w tworzeniu konstrukcji budynków ogrodowych? W obliczu zmieniających się trendów aranżacyjnych altany drewniane przechodzą metamorfozę w kierunku nowoczesnych budowli, doskonale wpisujących się w styl miejskich ogrodów. Przy wyborze altany drewnianej warto wziąć pod uwagę istotne elementy, mogące mieć wpływ na jej użytkowanie. O tym, co jest ważne w drewnianych zabudowaniach ogrodowych opowiedział pan Przemysław Balcewicz, dyrektor wiodącego producenta domków letniskowych, ogrodowych, całorocznych oraz altan drewnianych, firmy Eko Architektura.

PANIE DYREKTORZE, CO WPŁYWA NA TRWAŁOŚĆ DREWNA, STOSOWANEGO JAKO MATERIAŁ KONSTRUKCYJNY ALTAN OGRODOWYCH?

Dzień dobry, drewno od wieków jest uznawane za jeden z najtrwalszych materiałów konstrukcyjnych, jednak powszechne wiadomo, że aby drewno utrzymało swoje właściwości przez wiele, wiele lat musi być poddawane regularnym zabiegom, wpływającym na zachowanie jego zalet. Drewno, stosowane do realizacji altan ogrodowych to drewno iglaste, świerkowe i sosnowe, pochodzące z terenów północnych. Tamtejsze drewno iglaste wyróżnia się wyjątkową twardością oraz odpornością na szkodliwy wpływ warunków atmosferycznych. Nie zmienia to jednak faktu, że stosowane w celu budowy altan drewnianych drewno powinno być poddawane regularnej impregnacji, a woda, cieknąca po jego elementach podczas opadów powinna mieć zapewniony swobodny odpływ, umożliwiający niezaleganie na poszczególnych elementach.

W DOBIE ZMIENIAJĄCYCH SIĘ TRENDÓW POJAWIAJĄ SIĘ TENDENCJE DO TWORZENIA METALOWYCH OSŁON TARASOWYCH, PERGOLI, NAMIOTÓW OGRODOWYCH - CZY ALTANY DREWNIANE SĄ WCIĄŻ W MODZIE?

Altana drewniana https://domkiekoarchitektura.pl/Produkty/domki-ogrodwe-i-altany jest tym, co nigdy nie wychodzi z mody, przede wszystkim z uwagi na ekologiczne i prozdrowotne właściwości drewna, jego ponadczasowość oraz doskonałą prezencję. Altany drewniane, które wykonujemy w naszej firmie, to propozycje utrzymane zarówno w tradycyjnym kształcie, jak i nowoczesne wersje, które można łączyć z modnym, tekstylnymi osłonami. Zróżnicowanie wymiarów oraz stylistyki zapewni idealne dostosowanie drewnianej altany do przestrzeni ogrodowej. Stylowe, nowoczesne i praktyczne altany drewniane zapewniają komfort rodzinnego wypoczynku. W wersji z zabudowanymi dwiema ścianami stanowią oazę prywatności nawet w niewielkim ogrodzie przydomowym w mieście.

JAK SZYBKO MOŻNA ZREALIZOWAĆ ZAMÓWIENIE, ABY MIEĆ ALTANĘ WE WŁASNYM OGRODZIE?

Nasza firma wyróżnia się:

  • konkurencyjną ofertą cenową,
  • stosowaniem najwyższej jakości materiałów oraz elementów łączących,
  • terminowością,
  • krótkim czasem realizacji.
Wybierając jeden ze standardowych projektów, dostępnych na naszej stronie internetowej, altana drewniana może stanąć na Państwa działce nawet w ciągu dwóch tygodni od chwili zaksięgowania zaliczki. Standardowo przyjmujemy termin na realizację zamówienia na okres dwóch do sześciu tygodni. Altany drewniane są przystosowane do samodzielnego montażu według instrukcji, w razie potrzeby oferujemy montaż altan, aby zapewnić Państwu zadowolenie z usług naszej firmy. Jesteśmy wiodącym producentem zabudowań ogrodowych, letniskowych i domków całorocznych. Warto zapoznać się z naszą ofertą i porównać ją z propozycjami konkurencji. Jesteśmy do Państwa dyspozycji w przypadku jakichkolwiek pytań. Chętnie służymy radą i realizujemy projekty indywidualne. Już niebawem mogą Państwo wypoczywać w zaciszu własnej altany drewnianej, zapraszamy.

Dziękuję za wyczerpujące informacje.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE