Reklama

Złodziej zginął w wypadku, poszkodowana kobieta walczy o życie. Potrzebna krew!

Opublikowano:
Autor:

Złodziej zginął w wypadku, poszkodowana kobieta walczy o życie. Potrzebna krew! - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Region Kobieta, która uczestniczyła w niedzielnym wypadku, spowodowanym przez uciekającego przed policją złodzieja, potrzebuje krwi. Zaplanowana zbiórka odbędzie się 1 marca w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Moszczenicy.

Sceny, jakie rozegrały się w niedzielę na drodze nr 91 pomiędzy Piotrkowem i Kamieńskiem, można przyrównać do tych, jakie znamy z hollywoodzkich filmów akcji. 41 – letni Gruzin grożąc właścicielowi nożem ukradł samochód i odjechał. Zawiadomieni policjanci, zauważyli poszukiwany pojazd, ten jednak nie zatrzymał się do kontroli. Rozpoczął się pościg, który zakończył się tragedią. Podczas wyprzedzania Gruzin czołowo zderzył się z nadjeżdżającym nissanem. 41-latek zginął na skutek odniesionych obrażeń, a dwójka innych uczestników wypadku trafiła do szpitala. Więcej przeczytacie w artykule Nóż przyciśnięty do gardła i śmierć złodzieja...

W wypadku mocno ucierpiała kobieta, która kierowała nissanem. To pracownik szpitala im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie. Pani Magdalena, jest w ciężkim stanie i potrzebuje krwi. Specjalna zbiórka odbędzie się 1 marca w godzinach od 10:00 do 13:30 w Moszczenicy. Krew dla pani Magdaleny można jednak oddać w każdym punkcie pobrań w kraju, wystarczy poinformować o tym pielęgniarkę.

- Kobieta leży na OIT w Piotrkowie Trybunalskim, rodzina prosi o oddawanie krwi bo prawdopodobnie czeka Ją kilka zabiegów - poinformował w mediach społecznościowych pan Rafał, jeden z naszych czytelników.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE