Reklama

Złodziej zabił się podczas włamania! Zwłoki znaleziono rano w restauracji

Opublikowano:
Autor:

Złodziej zabił się podczas włamania! Zwłoki znaleziono rano w restauracji - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Region Tragiczny finał włamania, do którego doszło w minioną sobotę w jednej z radomszczańskich restauracji. 40-letni mężczyzna, który próbował dostać się do lokalu przez okno dachowe, upadł i zginął na miejscu. Ciało znaleźli w niedzielę rano pracownicy restauracji.

Historia, która wydarzyła się w miniony weekend w Radomsku, brzmi niewiarygodnie, ale jest jednak jak najbardziej realna. W nocy z soboty na niedzielę do jednej z tamtejszych restauracji włamał się 40-letni mężczyzna. Planował dostać się do lokalu przez okno dachowe, najprawdopodobniej w celu dokonania kradzieży. Włamywacz musiał jednak przecenić swoje możliwości, w efekcie czego spadł z wysokości około 4 metrów. Zginął na miejscu.

- Mężczyzna dostał się do lokalu przez okno dachowe, następnie spadł z wysokości około 4 metrów. Upadł na tyle niefortunnie, że poniósł śmierć na miejscu. Ciało zostało znalezione w niedziele rano przez pracowników restauracji – mówił Jacek Bocianowski pełniący funkcję Prokuratora Rejonowego w Radomsku.

Aktualnie trwa policyjne i prokuratorskie śledztwo w celu ustalenia dokładnych przyczyn zdarzenia. Przesłuchiwani są świadkowie, a w najbliższym czasie przeprowadzona zostanie sekcja zwłok.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE