Reklama

Reklama

Wysiedli z audi i zażądali od przechodniów pieniędzy. Uderzali pięściami i kopali, a później ich okradli...

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Wysiedli z audi i zażądali od przechodniów pieniędzy. Uderzali pięściami i kopali, a później ich okradli... - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Region Funkcjonariusze z Piotrkowa Trybunalskiego zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy 8 sierpnia dopuścili się rozboju. 22 i 23 -latek trafili już do policyjnego aresztu i usłyszeli zarzuty. Za popełnione przestępstwa mogą trafić do więzienia nawet na 12 lat.

Reklama

Funkcjonariusze z KMP w Piotrkowie Trybunalskim, 8 sierpnia zostali zaalarmowani o zdarzeniu, do którego doszło kilka godzin wcześniej w Gorzkowicach. Około godziny 02:00, zgłaszający szedł chodnikiem wraz z bratem. W pewnym momencie obok nich zatrzymało się audi.

- Z pojazdu do zgłaszających wysiadło dwóch mężczyzn, którzy zażądali pieniędzy. Następnie sprawcy w wieku 22 i 23 lat zaczęli popychać, uderzać i kopać swoje ofiary. Ponadto 22-latek groził jednemu z pokrzywdzonych. Sprawcy zabrali pokrzywdzonym portfele z dokumentami, power bank oraz słuchawki bezprzewodowe – informują policjanci.

Zaraz po złożeniu zawiadomienia, funkcjonariusze wszczęli czynności, które pozwoliły na ustalenie personaliów podejrzanych. Mundurowym udało się dotrzeć do właściciela audi – w którym znaleziono skradziony power bank. Kolejnym krokiem było udanie się do miejsca zamieszkania kolejnego ze sprawców.

- W trakcie przeszukania funkcjonariusze zabezpieczyli metalową pałkę teleskopową, plik foliowych woreczków z zapięciem strunowym oraz ponad 42 gramy substancji psychotropowej w postaci 4-CMC – informuje łódzka policja.

Mężczyzn natychmiast zatrzymano i przetransportowano do policyjnego aresztu. Starszy z mężczyzn usłyszał zarzut rozboju, zastosowano wobec niego dozór policyjny. 22 -latek z kolei trafił na 3 miesiące do policyjnego aresztu – za rozbój, używanie gróźb karalnych oraz posiadanie znacznej ilości środków odurzających grozi mu do 12 lat pozbawienia wolności.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE