Reklama

Więził i gwałcił swoją 23-letnią dziewczyne. Grozi mu 12 lat więzienia

Opublikowano:
Autor:

Więził i gwałcił swoją 23-letnią dziewczyne. Grozi mu 12 lat więzienia - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Region 33-latek z Piotrkowa Trybunalskiego więził swoją partnerkę i stosował wobec kobiety przemoc, także seksualną. Oprawca już został aresztowany i usłyszał prokuratorskie zarzuty po tym jak o sprawie policję poinformowała poszkodowana kobieta.

Do zdarzenia doszło na ulicy Roosevelta. 17 stycznia piotrkowscy policjanci otrzymali informację o przetrzymywaniu w jednym z mieszkań kobiety. Natychmiast zajęli się sprawą.

- Okazało się, że w mieszkaniu przebywała zastraszona 23-latka. Z relacji kobiety wynikało, że od około roku spotykała się z mężczyzną, który zastraszał ją i kilkukrotnie przetrzymywał ją w mieszkaniu swojego znajomego. Dodatkowo mężczyzna nadużywał alkoholu. Zdarzało się także, że bywał wobec niej agresywny. Zamykał 23-latkę wbrew jej woli w mieszkaniu, a później stosował wobec niej przemoc – informują policjanci z KMP w Piotrkowie Trybunalskim

Funkcjonariusze szybko ustalili miejsce, gdzie może ukrywać się 33-latek. Mężczyzna został zatrzymany. Funkcjonariusze równie szybko zgromadzili materiał dowodowy i przekazali sprawę do prokuratury. Mężczyzna już usłyszał zarzuty pozbawienia wolności osoby i zgwałcenia, a sąd zdecydował o jego tymczasowym aresztowaniu na najbliższe 3 miesiące. Podejrzanemu grozi kara do 12 lat więzienia. Jak informują funkcjonariusze, piotrkowianin był już wielokrotnie karany za inne przestępstwa.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE