Reklama

Reklama

Pływał po ulicy... kajakiem. "Przy dzisiejszych cenach paliw idealna opcja" [WIDEO]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Marcin Wolny

Pływał po ulicy... kajakiem. "Przy dzisiejszych cenach paliw idealna opcja" [WIDEO] - Zdjęcie główne

foto Marcin Wolny

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Region Czwartkowe burze spowodowały wiele podtopień w całym województwie łódzkim. Gwałtowna nawałnica ominęła Bełchatów, ale podobnego szczęścia nie miały sąsiednie powiaty. W Wieluniu na przykład zalana została jedna z głównych ulic, co pozwoliło jednemu z mieszkańców na... zwodowanie kajaku.

Reklama

Burze, które przeszły w czwartek 9 czerwca nad województwem łódzkim, spowodowały wiele szkód w naszym regionie. Bełchatowscy strażacy musieli interweniować kilkanaście razy. Zgłoszenia dotyczyły przede wszystkim lokalnych podtopień, ale w dwóch przypadkach chodziło o pożary spowodowane uderzeniami pioruna. 

Największa nawałnica ominęła jednak Bełchatów. Wody na ulicach było sporo, ale nie tak wiele, jak w sąsiednim Wieluniu. Jeden z mieszkańców postanowił wykorzystać fakt, że zalane zostało skrzyżowanie na ul. Prusa, i zaczął pływać po nim na kajaku. Nietypowe zdarzenie uchwycone zostało na nagraniu opublikowanym na Facebooku. 

„Przy dzisiejszych cenach paliw idealna opcja” - komentuje jeden z internautów. „Pełno kostki brukowej dookoła, murki, beton a później zdziwienie że woda nie ma gdzie wsiąkać” - dodaje inny.

Duże podtopienia miały także miejsce w Radomsku. Tam zalane zostało rondo na ul. Sierakowskiego i sąsiadujący z nim przejazd pod linią kolejową. Z kolei w Piotrkowie wystąpiły opady gradu, który osiągał kilka centymetrów średnicy.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy