Reklama

Tragiczny finał wypadku w Woli Krzysztoporskiej. 17-latek zmarł

Opublikowano:
Autor:

Tragiczny finał wypadku w Woli Krzysztoporskiej. 17-latek zmarł - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Region Tragiczny finał wypadku w Woli Krzysztoporskiej, 17 – latek, który trafił do łódzkiego Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki po tym jak został potrącony, zmarł.

O tym zdarzeniu pisaliśmy TUTAJ . Dziś Adam Czerwiński, rzecznik ICZMP potwierdził informację o śmierci 17-latka. Pacjent trafił do placówki w stanie krytycznym nad ranem 13 stycznia, od tego momentu podłączony był do aparatury podtrzymującej funkcje życiowe. Wczoraj lekarze stwierdzili zgon nastolatka.

Przypomnimy, do potrącenia 32- i 17-latka doszło nad ranem w niedzielę 13 stycznia. Mężczyźni wracali z dyskoteki, szli prawidłową, lewą stroną jezdni. Około 5 nad ranem na wysokości Gminnego Ośrodka Kultury w Woli Krzysztoporskiej mężczyzn potrącił samochód osobowy marki volkswagen. Kierowca zbiegł z miejsca zdarzenia. Piotrkowscy policjanci po czterech dniach zatrzymali sprawcę zdarzenia, 26-letniego mężczyznę. Mieszkańcowi gminy Wola Krzysztoporska postawiono prokuratorskie zarzuty spowodowania wypadku i ucieczki z miejsca zdarzenia. Prokurator skierował wniosek do sądu o zastosowanie środka zapobiegawczego w postaci 3-miesięcznego aresztu. Śmierć 17-latka z pewnością wpłynie na zmianę kwalifikacji czynu.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE