Reklama

Sprawca wypadku ujęty. Przez tego kierowcę 17-latek walczy o życie

Opublikowano:
Autor:

Sprawca wypadku ujęty. Przez tego kierowcę 17-latek walczy o życie  - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Region Od niedzielnego poranka trwały poszukiwania sprawcy wypadku w Woli Krzysztoporskiej, który wjechał w pieszych i zbiegł z miejsca zdarzenia. Pirat drogowy jest już w rękach policji i usłyszał prokuratorskie zarzuty.

Przypomnijmy, 13 stycznia ok. godziny 5:00, niebieskie osobowe auto uderzyło w idących poboczem dwóch mężczyzn. Kierowca odjechał i nie pomógł ofiarom zdarzenia. Poszkodowani 17 i 32-latek w stanie ciężkim zostali przewiezieni do szpitali. Stan młodszego jest obecnie podawany jako krytyczny. Sprawę wypadku w Woli Krzysztoporskiej opisywaliśmy w artykule Tragiczny wypadek przed dyskoteką. 17-latek w krytycznym stanie. Policja szuka zbiegłego sprawcy.

Dziś piotrkowska komenda poinformowała, że sprawca zdarzenia został ujęty.

- Piotrkowscy policjanci wykonali szereg czynności, począwszy od przesłuchań świadków, zabezpieczenia monitoringów, aż po działania operacyjne, które i tym razem okazały się kluczowe - informuje KPP Piotrków Trybunalski.

To pozwoliło mundurowym ująć 26-letniego mieszkańca gminy Wola Krzysztoporska. Usłyszał już zarzuty spowodowania wypadku i ucieczki z miejsca zdarzenia. Prokurator skierował wniosek do sądu o zastosowanie środka zapobiegawczego. Za popełnione przestępstwa grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE