Reklama

Śmierć nocą na jezdni. Po młodym mężczyźnie przejechały trzy samochody

Opublikowano:
Autor:

Śmierć nocą na jezdni. Po młodym mężczyźnie przejechały trzy samochody - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Region Makabryczny wypadek na DK 91 w Gomunicach. Trzy samochody osobowe przejechały po 23-latku, który leżał na jezdni. Mieszkaniec gminy Gomunice zginął na miejscu. Teraz prokurator stara się wyjaśnić przyczyny wypadku.

Do zdarzenia doszło w nocy z czwartku na piątek – 6 marca, około godziny 02:00. Mężczyzna, który z nieznanych obecnie przyczyn, leżał na Drodze Krajowej nr 91, między Kamieńskiem i Radomskiem, został przejechany przez trzy samochody osobowe. Zginął na miejscu. Droga była zablokowana przez blisko pięć godzin, a kierowcy byli kierowani wyznaczonymi objazdami.

Z informacji od KPP Radomsko wynika, że jako pierwszy, po mężczyźnie przejechał 24 -latek kierujący volkswagenem, następnie kierowca jadący skodą, na końcu 23 -letni kierowca fiata. Wszyscy kierujący byli trzeźwi, pobrano im też krew do dalszych badań.

Na chwilę obecną wiemy, że udało się ustalić tożsamość tragicznie zmarłego mężczyzny. To 23-letni mieszkaniec gminy Gomunice.

- Jako policja wykonaliśmy wstępne czynności, dalsze kwestie przejął już prokurator, który może zlecić nam prowadzenie czynności w sprawie. Aktualnie czekamy na wyniki sekcji zwłok oraz opinie biegłego z zakresu ruchu drogowego – mówił Włodzimierz Czapla z KPP Radomsko.

Obecnie prowadzone są też rozmowy z rodziną i świadkami, które pomogą ustalić, dlaczego mężczyzna znajdował się na drodze.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE