Reklama

Śmierć na pasach w Piotrkowie. Dramatyczny film obiegł internet [VIDEO]

Opublikowano:
Autor:

Śmierć na pasach w Piotrkowie. Dramatyczny film obiegł internet [VIDEO] - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Region Do sieci trafiło nagranie wideo z tragicznego wypadku w Piotrkowie Trybunalskim. Kierowca hondy śmiertelnie potrącił 20-latkę na przejściu dla pieszych. Niestety kobieta zmarła w skutek odniesionych obrażeń. Na amatorskim nagraniu możemy zobaczyć, jak wyglądał dramatyczny moment wypadku.

Tragedia miała miejsce na ul. Łódzkiej w Piotrkowie Tryb., 27 grudnia w godzinach porannych. Zgodnie z informacjami z piotrkowskiej KPP, kierujący hondą nie zachował należytej ostrożności podczas zbliżania się do przejścia dla pieszych, w wyniku czego doprowadził do wypadku.

- Kierowca usłyszał już zarzuty i został objęty dozorem policyjnym – informują piotrkowscy policjanci.

Na nagraniu pochodzącym z pojazdu, który z naprzeciwka widać moment, w którym honda uderza w pieszą. Później słychać już tylko krzyki kobiet, które od razu sugerują, że potrącona osoba nie żyje. Ich przewidywania potwierdziły się niestety w szpitalu, gdzie 20 -letnia poszkodowana zmarła.

W sprawie nie zabrakło też komentarzy internautów. Pod nagraniem umieszczonym na portalu e-piotrkow.pl czytamy:

- Dopiero za drugim obejrzeniem nagrania zobaczyłem co tam się stało - pewnie trochę przez słabą jakość kamerki. Ale jestem kierowcą i wiem, że koleś mógł nie zobaczyć tej dziewczyny - oślepiony przez auto które od strony Piotrkowa zatrzymało się przed przejściem. Współczuję tej dziewczynie (a raczej jej rodzinie), współczuje też kierowcy, bo przecież nie wsiadamy rano do samochodu aby kogoś zabić. I teraz do pieszych - chcecie żyć, czy chcecie mieć rację!

- Tragedia, wyrazy współczucia dla rodziny dziewczyny i pana, który spowodował wypadek. Jego ewidentna wina, a dziewczyna miała rację i niestety nie żyje... Piesi uważajcie wchodząc na pasy, wieczorem i rano Was nie widać.

- Dawniej wszędzie trąbiono! Rozglądaj się zanim wejdziesz na jezdnię. Obecnie prawie wcale się o tym nie mówi. Ja wiem że tu jest wina kierowcy, ale każdy kierowca wie jak to jest w nocy kiedy mija się z innym autem oślepiany jego światłami. Człowiek zawsze przegra w starciu z samochodem, dlatego przechodząc przez jezdnię zawsze trzeba zakładać, że kierowca nadjeżdżającego auta może nas nie widzieć dla dobra samego siebie

Wypadki z udziałem pieszych zdarzają się coraz częściej – zwłaszcza zimną, gdy szybko robi się ciemno, a warunki na drogach są dalekie od doskonałych. O jednym z takich zdarzeń w Bełchatowie pisaliśmy niedawno w artykule Bełchatowska policja podsumowała święta. Pamiętajmy, że człowiek nie ma szans w starciu z samochodem, dlatego ważne, by również piesi wykazywali się szczególną ostrożnością przechodząc przez jezdnię. Życie mogą uratować też odblaski, dzięki którym nadjeżdżający kierowcy bez problemu nas zobaczą.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE