Reklama

Policja zatrzymała seryjnego złodzieja. Skradziony łup wart jest kilkadziesiąt tysięcy złotych!

Opublikowano:
Autor:

Policja zatrzymała seryjnego złodzieja. Skradziony łup wart jest kilkadziesiąt tysięcy złotych! - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Region Radomszczańskim policjantom udało się zatrzymać 38 -latka, podejrzanego o okradanie prywatnych posesji. Łupem padały pieniądze i kosztowności. Policja posiada też materiał dowodowy, wskazujący na to, że mężczyzna jest też sprawcą innych kradzieży, w tym dwóch rowerów. W chwili zatrzymania miał przy sobie narkotyki.

Do zatrzymania doszło 9 stycznia w Radomsku. Zatrzymany mężczyzna, od października do grudnia 2019 roku poruszając się po Radomsku rowerem okradał prywatne posesje. W przestępczym procederze wykorzystywał nieuwagę swoich ofiar.

Mężczyzna wykorzystując nieuwagę domowników wchodził do ich domów, skąd kradł głównie pieniądze, sprzęt elektroniczny i torebki z ich zawartością. Złodziejowi nie przeszkadzało, że w czasie dokonywania kradzieży w domach znajdowali się ich mieszkańcy. 38-latkowi przedstawiono 4 zarzuty, w tym 2 dotyczące kradzieży i 1 zarzut usiłowania kradzieży mienia – informuje KPP Radomsko.

Wstępne szacunki wskazują, że łupem złodzieja padły przedmioty o łącznej wartości kilkudziesięciu tysięcy złotych. Dodatkowo, w momencie zatrzymania, przy 38 -latku znaleziono kilka porcji marihuany i amfetaminy. Postawiono mu w sumie 4 zarzuty. O jego dalszym losie zadecyduje sąd.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE