Reklama

Podejrzane manewry TIR-a na rondzie. Szybka reakcja policji uratowała życie kierowcy

Opublikowano:
Autor:

Podejrzane manewry TIR-a na rondzie. Szybka reakcja policji uratowała życie kierowcy  - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Region Dzięki natychmiastowej reakcji piotrkowskich policjantów, 55 -letni kierowca tira będzie mógł cieszyć się dobrym zdrowiem. Mężczyzna podczas jazdy doznał udaru. Policjanci najprawdopodobniej uratowali mu życie.

Sytuacja miała miejsce około 02:00 w nocy, 8. lutego. Patrolując ulice Piotrkowa Trybunalskiego, funkcjonariusze zobaczyli wjeżdżającego na rondo tira, którego manewry wydały się im podejrzane. Pojazd zatrzymał się na rondzie, kierowca nie wysiadał jednak z pojazdu.

- Funkcjonariusze po otwarciu drzwi kabiny zorientowali się , że kierowca potrzebuje natychmiastowej pomocy. Nie mógł mówić, jego lewa ręka opadała bezwładnie. Objawy wskazywały, że mężczyzna prawdopodobnie ma udar. Wiedząc, że w takim stanie liczy się każda sekunda, policjanci niezwłocznie zawiadomili pogotowie ratunkowe

Przybyli na miejsce medycy stwierdzili, że stan mężczyzny zagraża jego życiu, został natychmiast przetransportowany do szpitala, gdzie udzielono mu dalszej pomocy medycznej. Lekarze zdążyli na czas, a 55 -latek powoli wraca do zdrowia.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE