Reklama

Podchodził do egzaminu na prawo jazdy już 162 razy! Rekord Polski w piotrkowskim WORD-zie

Opublikowano:
Autor:

Podchodził do egzaminu na prawo jazdy już 162 razy! Rekord Polski w piotrkowskim WORD-zie - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Region W Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Piotrkowie Trybunalskim padł rekord Polski, a może i świata w liczbie prób zdawania egzaminu teoretycznego na prawo jazdy. Mężczyzna, który o jego odzyskanie stara się od 2004 roku usiłował osiągnąć swój cel już 162 razy! Rekordzista wydał już na to prawie 5 tys. zł.

Wielu początkujących kierowców poddaje się po pierwszym niezdanym egzaminie. Wyjątkiem potwierdzającym regułę jest mężczyzna, który o prawo jazdy w piotrkowskim WORD-zie starał się już 162 razy! Egzaminowany stracił uprawnienia do kierowania pojazdami mechanicznymi w 2004 roku i od tej pory przez 15 lat próbuje je odzyskać. Niestety, aby zdać testy teoretyczne należy uzyskać minimum 69 punktów, on jednak za każdym razem nie zdobywa więcej niż 45.


Mężczyzna głęboko wierzy, że uda mu się zdać egzamin samodzielnie. Propozycje pracowników WORD-u, aby skorzystał z kursów organizowanych przez ośrodek, odrzuca. Każdy egzamin teoretyczny to koszt 30 zł, co oznacza, że wydał już na to prawie 5 tys. zł.

- Łącznie mamy 46 osób, które podchodziły do egzaminu więcej niż 10 razy, a kolejny egzaminowany pod względem liczby podejść do teorii ma na swoim koncie 19 porażek – mówił Dariusz Misztal, zastępca dyrektora WORD w Łodzi, nadzorujący piotrkowską placówkę.


Nie ma wątpliwości, że rekordzista ma w sobie ogromne pokłady samozaparcia i pewności siebie w tym, że uda mu się o własnych siłach zdać egzamin. Nie pozostaje nam nic innego, jak trzymać kciuki i życzyć mu powodzenia!

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE