Reklama

Reklama

Piknik wojskowo-patriotyczny w Zelowie

Opublikowano: czw, 17 sie 2017 10:04
Autor:

Piknik wojskowo-patriotyczny w Zelowie - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Region Już w najbliższą niedzielę 20 sierpnia, w Zelowie odbędzie się Piknik Wojskowo-Patriotyczny w ramach obchodów Święta Wojska Polskiego.

Reklama

Dr Dariusz Rogut, dyrektor Oddziału Instytutu Pamięci Narodowej w Łodzi zaprasza na piknik wojskowo-patriotyczny. W najbliższą niedzielę w godz. 13.00-16.00 w Zelowie na terenach sportowych przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. Kilińskiego 5) będziemy mogli uczestniczyć w prezentacji wyposażenia i sprzętu wojskowego, obejrzeć pokazy ratownictwa medycznego oraz wziąć udział w konkursie strzeleckim z broni pneumatycznej. Ponadto będą prowadzone badania pomiaru ciśnienia krwi i glukozy.

Partnerami przedsięwzięcia są: 32. Baza Lotnictwa Taktycznego w Łasku, 25. Brygada Kawalerii Powietrznej im. Księcia Józefa Poniatowskiego w Tomaszowie Mazowieckim, Wojskowa Komenda Uzupełnień w Sieradzu, Placówka Straży Granicznej w Łodzi, Wojskowe Centrum Kształcenia Medycznego im. gen. bryg. dr. med. Stefana Hubickiego w Łodzi, USK im. WAM – Centralny Szpital Weteranów, a także Stowarzyszenie Ułanów im. Oddziału Wydzielonego Wojska Polskiego mjr. Hubala, Związek Strzelecki Oddział w Łodzi, Stowarzyszenie Studenci dla RP Oddział w Łodzi oraz Fundacja im. Stanisława Pomian-Srzednickiego.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.