Reklama

Reklama

Piknik wojskowo-patriotyczny [FOTO]

Opublikowano: pon, 21 sie 2017 11:31
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Region W niedzielę, 20 sierpnia w ramach obchodów Święta Wojska Polskiego, na terenach sportowych przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Zelowie odbył się piknik wojskowo-patriotyczny.

Reklama

W czasie pikniku odbyła się między innymi prezentacja wyposażenia i sprzętu wojskowego, pokazy ratownictwa medycznego, pokaz kawaleryjski, gry edukacyjne IPN, a także konkurs strzelecki z broni pneumatycznej.

Piknik odbył się z inicjatywy dyrektora Oddziału Instytutu Pamięci Narodowej w Łodzi dr. Dariusza Roguta. Partnerami przedsięwzięcia byli: 32. Baza Lotnictwa Taktycznego w Łasku, 25. Brygada Kawalerii Powietrznej im. Księcia Józefa Poniatowskiego w Tomaszowie Mazowieckim, Wojskowa Komenda Uzupełnień w Sieradzu, Placówka Straży Granicznej w Łodzi, Wojskowe Centrum Kształcenia Medycznego im. gen. bryg. dr. med. Stefana Hubickiego w Łodzi, Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. WAM – Centralny Szpital Weteranów, a także Stowarzyszenie Ułanów im. Oddziału Wydzielonego Wojska Polskiego mjr. Hubala, Związek Strzelecki Oddział w Łodzi, Stowarzyszenie Studenci dla RP Oddział w Łodzi oraz Fundacja im. Stanisława Pomian-Srzednickiego.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.