Reklama

Pijany kierowca wjechał w... pijanego policjanta!

Opublikowano:
Autor:

Pijany kierowca wjechał w... pijanego policjanta! - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Region Pijany policjant doprowadził do zderzenia dwóch pojazdów w Piotrkowie Trybunalskim. Drugi z uczestników kolizji uciekł z miejsca zdarzenia, gubiąc tablice rejestracyjną. Funkcjonariuszom szybko udało się go odszukać - okazało się, że i on był pod wpływem alkoholu.

Do zdarzenia doszło w miniony piątek, 28 lutego na ul. Dmowskiego w Piotrkowie Trybunalskim. Funkcjonariusz, który na co dzień pracuje w Komisariacie w Grabicy nie ustąpił pierwszeństwa nadjeżdżającemu volkswagenowi. Poszkodowany kierowca postanowił jednak uciec z miejsca zdarzenia.

Po przybyciu na miejsce, policjanci przebadali sprawcę wypadku alkomatem, okazało się, że w wydychanym powietrzu miał ponad dwa promile alkoholu. Z obecnych informacji wynika, że przeciwko policjantowi z 16-letnim stażem zostanie wszczęte zarówno postępowanie administracyjne, jak i dyscyplinarne.

Podczas prac na miejscu kolizji, policjanci znaleźli również tablicę rejestracyjną, która jak się okazało należała do poszkodowanego kierowcy. Uciekiniera udało się więc namierzyć i jeszcze tego samego wieczora policjanci złożyli mu wizytę. 58 -letni piotrkowianin w momencie badania miał ponad promil alkoholu w wydychanym powietrzu. Jak donoszą policjanci, mężczyzna został zatrzymany i pobrano mu krew do dalszych badań.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE