Reklama

Reklama

Wyszedł z domu i nie wrócił. Jaki był finał nocnych poszukiwań? [FOTO]

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Region Służby z Pajęczna i Łodzi oraz mieszkańcy poszukiwali zaginionego 67-letniego mężczyzny, który wyszedł z domu i nie wrócił. Akcja trwała kilkanaście godzin i prowadzona była również w nocy. Jak zakończyły się działania?

Reklama

67-letni mężczyzna wyszedł z domu w piątkowy wieczór (18 listopada). Gdy mieszkaniec Pajęczna nie wracał do domu, zaniepokojona rodzina skontaktowała się z policją. Ze względu na zły stan zdrowia zaginionego oraz niską temperaturę panującą w nocy służby ogłosiły alarm i zaczęły akcję poszukiwawczą. Działania wspólnie prowadzili policjanci i strażacy z Pajęczna, Łodzi oraz Justynowa.

- Łącznie w poszukiwaniach brało udział ponad 60 policjantów oraz strażaków. Akcję wspomagali również bliscy zaginionego, znajomi oraz mieszkańcy miasta. Działania poszukiwawcze prowadzone były w terenie pobliskim miejsca zamieszkania zaginionego – mówi Wioletta Mielczarek, rzecznik prasowy KPP w Pajęcznie.

Podczas akcji, przy użyciu latarek oraz sprzętu termowizyjnego przeszukano sady, łąki, pola, wszelkie zarośla. W tym samym czasie policjanci na terenie miasta sprawdzili pustostany, blokowiska, skwery, parki, drogi wyjazdowe.

- Po kilkunastu godzinach intensywnych poszukiwań policjanci, w nieużytkach rolnych, porośniętych wysokimi trawami odnaleźli leżącego, wychłodzonego zaginionego mężczyznę. Został on przekazany pod opiekę ratowników medycznych – relacjonuje Mielczarek.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy