Reklama

Nielegalna broń i fałszywa odznaka. Złapany przez policjantów tłumaczył, że zawsze chciał być jednym z nich

Opublikowano:
Autor:

Nielegalna broń i fałszywa odznaka. Złapany przez policjantów tłumaczył, że zawsze chciał być jednym z nich - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Region Policjanci kryminalni z powiatu piotrkowskiego dokonali zatrzymania mężczyzny, który posiadał broń oraz amunicje bez zezwolenia. 41 -latek miał też fałszywą legitymację policyjną. Grozi mu do 8 lat więzienia.

Sprawa zaczęła się 6 września tego roku. Policjanci z piotrkowskiego wydziały kryminalnego otrzymali informację o 41-letnim mieszkańcu gminy Wola Krzysztoporska, który może posiadać nielegalną broń palną. Jeszcze tego samego dnia, podejrzanego odwiedzili funkcjonariusze. W schowku jego auta odkryli broń oraz amunicję, na które mężczyzna nie posiadał zezwolenia. Policja znalazła też fałszywą legitymacje oraz odznakę.

- Jak twierdził, zawsze chciał być funkcjonariuszem. Chwalił się znajomym, że pracuje w mundurowej formacji, a jego prawdziwa praca jest tylko dodatkowym zatrudnieniem. Mieszkaniec powiatu piotrkowskiego usłyszał już zarzuty – informuje KMP Piotrków Trybunalski.

Za posiadanie broni oraz amunicji bez wymaganych zezwoleń, mężczyźnie grozi kara od 6 miesięcy, do nawet 8 lat pozbawienia wolności.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE