Reklama

Krok od tragedii. Chciał zabić nożem kuchennym byłą żonę?

Opublikowano:
Autor:

Krok od tragedii. Chciał zabić nożem kuchennym byłą żonę? - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Region Gomunice. 46-letni mężczyzna zatrzymany w związku z usiłowaniem zabójstwa byłej żony. Napastnik podczas awantury ugodził kobietę nożem w klatkę piersiową.

Do dramatycznego zdarzenia doszło 19 lutego rano, na terenie gminy Gomunice. Na ten moment z ustaleń śledczych wynika, że pomiędzy byłym małżeństwem doszło do kłótni. W efekcie awantury, 46-latek ugodził kobietę nożem kuchennym w klatkę piersiową.

- 44-latka podczas szarpaniny zdołała wyrwać się oprawcy i uciec do sąsiadów, skąd wezwano policję i pogotowie ratunkowe. Pokrzywdzona została przewieziona do szpitala, gdzie pozostaje pod opieką medyczną. Natomiast, sprawca tuż po zdarzeniu uciekł z domu - informują policjanci z KPP w Radomsku

Policjanci znaleźli 46-latka w pobliskim lesie. Napastnikowi została udzielona pomoc przedmedyczna ze względu na okaleczenia jakie posiadał na rękach. Mężczyzna został przewieziony do szpitala i pozostaje pod nadzorem policjantów.

Czynności wykonywane na miejscu zdarzenia nadzorował prokurator z Prokuratury Rejonowej w Radomsku. Mężczyźnie za usiłowanie zabójstwa grozi kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE