Reklama

Koronawirus coraz bliżej Bełchatowa? Dwóch mężczyzn trafiło do łódzkiego szpitala.

Opublikowano:
Autor:

Koronawirus coraz bliżej Bełchatowa? Dwóch mężczyzn trafiło do łódzkiego szpitala.  - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Region Kierowca TIR'a, który wracał z ładunkiem z Włoch, zawiadomił służby o złym samopoczuciu. Pojawiło się podejrzenie zarażenia koronawirusem. Służby natychmiast udały się na parking w radomszczańskiej strefie przemysłowej. Mężczyzna trafił do Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala im. dr. Wł. Biegańskiego w Łodzi.

Mężczyzna, który wracał z Włoch załadowanym TIR'em, o złym samopoczuciu i wysokiej gorączce poinformował najpierw swoją mamę. Ta z kolei, natychmiast zawiadomiła odpowiednie służby. Na parkingu w strefie przemysłowej w Radomsku zjawił się ambulans z Łasku. Początkowo mężczyzna jednak nie chciał dobrowolnie poddać się leczeniu. Służbom udało się przekonać go do współpracy, a ostatecznie dostarczyć do łódzkiego szpitala specjalistycznego, gdzie zostanie poddany badaniom. Pod opiekę lekarzy trafił też zmiennik kierowcy.

Jak informuje portal radomsko24.pl, ratownicy nie mieli bezpośredniego kontaktu z kierowcami, a wszystkie procedury zostały zachowane. Komunikaty wydawano mężczyznom na odległość, a nad przebiegiem całej akcji czuwał pracownik Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej oraz Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego.

Na tę chwilę nie wiemy jakie są wyniki badań obu mężczyzn.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE