Reklama

Kleszczów. Wjechał w pieszego i uciekł. Policja prosi o pomoc w ustaleniu sprawcy

Opublikowano:
Autor:

Kleszczów. Wjechał w pieszego i uciekł. Policja prosi o pomoc w ustaleniu sprawcy - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Region Wczoraj w nocy w Kleszczowie idący ścieżką rowerową mężczyzna został potrącony przez motorowerzystę. Z pozoru błahe wydarzenie skończyło się upadkiem i efekcie dotkliwym złamaniem szczęki. Teraz sprawca zdarzenia jest poszukiwany przez bełchatowską policję.

Do zdarzenia doszło około godziny 23.20 przy ulicy Sportowej. Poszkodowany szedł ścieżką rowerową przy ulicy Sportowej, prowadząc jednocześnie rower.

- Z poczynionych ustaleń wynika, że mężczyzna został potrącony przez nieznanego mu motorowerzystę, który najechał na niego od tyłu. 55-latek w wyniku uderzenia przewrócił się i doznał złamania szczęki, natomiast motorowerzysta oddalił się z miejsca zdarzenia, nie udzielając pomocy poszkodowanemu – informują policjanci z KPP w Bełchatowie.

W tej chwili policja poszukuje świadków zdarzenia, którzy mogą być pomocni w ustaleniu tożsamości motorowerzysty. Osoby posiadające informacje w tej sprawie proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Bełchatowie, ul. 1 Maja 7 lub telefonicznie z Wydziałem ds. Wykroczeń i Przestępstw w Ruchu Drogowym: 44 635 52 96 w godz. 7:30-15:30, całodobowo z dyżurnym jednostki na nr (44) 635 52 11 lub numerem alarmowym 997 lub 112.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE