Reklama

Kalisko. Corsą w znak

Opublikowano:
Autor:

Kalisko. Corsą w znak - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Region Bełchatowscy policjanci apelują o szczególną ostrożność na drodze i dostosowanie prędkości do warunków pogodowych! Zimowe warunki pogodowe utrudniają jazdę i przy niestosowaniu się do podstawowych zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym kończyć się mogą tragicznymi w skutkach zdarzeniami.

Nadchodzące dni na drogach naszego powiatu mogą stwarzać wiele zagrożeń, na które kierowcy nie zawsze są przygotowani. Użytkownicy dróg w czasie zmiennej aury muszą mieć świadomość, że na jezdni będzie bardzo ślisko. Padający śnieg, deszcz ze śniegiem albo zamarzająca mżawka stwarzają bardzo duże zagrożenie. W takich warunkach, kierujący pojazdem obowiązany jest zachować szczególną ostrożność.

Dzisiaj takiej ostrożności i wyobraźni na drodze zabrakło kierującemu oplem corsą, który w miejscowości Kalisko wjechał w rondo uszkadzając znaki drogowe. Do zdarzenia doszło tuż po godzinie 7.00. Policjanci z bełchatowskiej drogówki ustalili, że 48-letni mieszkaniec powiatu radomszczańskiego jadąc drogą od strony Kamieńska nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, wpadł w poślizg, wjechał w rondo i zatrzymał się na znaku drogowym. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Kierujący oplem był trzeźwy.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE