Reklama

Jechał na czołówkę z radiowozem, miał 2 promile

Opublikowano:
Autor:

Jechał na czołówkę z radiowozem, miał 2 promile - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Region Policjanci z Kamieńska zatrzymali 37-letniego mieszkańca Radomska kierującego fiatem punto, który zjechał nagle na przeciwległy pas ruchu wprost na radiowóz. Okazało się, że miał w organizmie 2 promile alkoholu.

Do zdarzenia doszło 30 maja na drodze krajowej nr 91 w miejscowości Kletnia. Około godziny 22.45 policjanci zauważyli, że jadący z naprzeciwka samochód zjeżdża na ich pas ruchu.

- Chcąc uniknąć czołowego zderzenia gwałtownie zjechali na pobocze. Kierujący tym pojazdem nie zatrzymał się i odjechał. Za radiowozem jechał jeszcze jeden pojazd, który również się zatrzymał na poboczu. Policjanci zawrócili i po krótkim pościgu zajechali drogę kierowcy fiata punto, zmuszając go do zatrzymania. Okazało się, że kierowca fiata miał 2 promile alkoholu w organizmie – informują policjanci z KPP w Radomsku.

Okazało się również, że pijany kierowca, choć uniknął zderzenia z radiowozem, to uszkodził jadącego za policjantami forda. Mężczyznę zatrzymano w policyjnym areszcie do wytrzeźwienia. Dzisiaj zostaną mu postawione zarzuty kierowania samochodem będąc w stanie nietrzeźwości oraz spowodowania kolizji drogowej. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE