Reklama

Diler narkotyków w rękach policji. Może "posiedzieć" nawet 10 lat

Opublikowano:
Autor:

Diler narkotyków w rękach policji. Może "posiedzieć" nawet 10 lat - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Region Policjanci z radomszczańskiego wydziału kryminalnego zatrzymali czterech mężczyzn, podejrzewanych o posiadanie i rozpowrzechnianie narkotyków. Jeden z nich trafił już do aresztu, pozostała trójka znajduje się pod policyjnym nadzorem.

Policjanci kryminalni z Radomska prowadzili obserwację miejsca zamieszkania osoby podejrzanej o posiadanie i handel narkotykami na terenie miasta. W trakcie czynności, mundurowi zobaczyli, że z posesji wychodzi młody mężczyzna, postanowili go więc zatrzymać. Okazało się, że miał przy sobie marihuanę.

- Policjanci zatrzymali obu mężczyzn w policyjnym areszcie. Dalsze czynności pozwoliły na ustalenie dwóch kolejnych mężczyzn. Zebrany materiał w sprawie pozwolił na przedstawienie łącznie 11 zarzutów popełnienia przestępstwa posiadania, udzielania i handlu narkotykami. Wobec trzech sprawców w wieku 20, 25 i 28 lat Prokurator Rejonowy w Radomsku zastosował dozór policyjny. Czwarty z mężczyzn w wieku 22 lat decyzją Sądu Rejonowego w Radomsku został tymczasowo aresztowany na okres 3 miesięcy – informuje KPP Radomsko.

O dalszym losie mężczyzn zadecyduje sąd. Za posiadanie i handel substancjami odurzającymi grozi nawet 10 lat pozbawienia wolności.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE