Reklama

Bandzior obrabował pocztę! Uciekł z łupem... lodówką na kółkach

Opublikowano:
Autor:

Bandzior obrabował pocztę! Uciekł z łupem... lodówką na kółkach - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Region Zamaskowany mężczyzna wszedł do placówki pocztowej w Radoszewicach (powiat pajęczański). Zażądał od pracownicy pieniędzy, gdy ta nie zgodziła się mu ich wydać, uderzył ją pięścią w twarz. Następnie zabrał z kasy około 4 tys. zł i oddalił się na rowerze, by dotrzeć do samochodu chłodni, do którego zapakował jednoślad i odjechał w nieznanym kierunku. Policja ustala tożsamość mężczyzny, który wciąż jest na wolności.

Do rabunku rodem z filmu akcji klasy B doszło 25 maja w miejscowości Radoszewice (powiat pajęczański). Około godziny 11:30, młody mężczyzna w wieku 25 – 30 lat podjechał rowerem pod placówkę Poczty Polskiej. Następnie zażądał od jednej z pracownic wydania mu gotówki – gdy ta się odmówiła, napastnik uderzył ją w twarz i ukradł około 4 tysięcy złotych.

Po całym zajściu, złodziej wsiadł na swój rower, którym podjechał do busa typu chłodnia, załadował jednoślad do środka i oddalił się w nieznanym kierunku.

W chwili obecnej trwają czynności, które mają pomóc w ustaleniu tożsamości sprawcy rabunku. Funkcjonariusze przeglądają miejski monitoring i przesłuchują świadków. Jak informują policjanci, w okolicy jest wiele dróg, które nie są monitorowane, co znacznie utrudnia śledztwo.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE