Reklama

40 -latek ukradł sprzęt za ponad 2 tys. zł. Jego tłumaczenie zaskoczyło nawet policjantów

Opublikowano:
Autor:

40 -latek ukradł sprzęt za ponad 2 tys. zł. Jego tłumaczenie zaskoczyło nawet policjantów  - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Region Funcjonariusze z KPP Radomsko zatrzymali 40 -latka, który dopuścił się kradzieży hulajnogi elektrycznej o wartości ponad 2 tys. zł. Tłumaczył się, że sprzęt jest mu potrzebny... by dojeżdżać do pracy. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Informacja o kradzieży miejskiej hulajnogi elektrycznej trafiła do radomszczańskiej komendy w środę, 8 lipca około godziny 22:00. Sprawa okazała się bardzo prosta, zgłaszający wiedział, gdzie najprawdopodobniej znajduję się zaginiony sprzęt – ten posiadał bowiem nadajnik GPS, wskazujący jego przybliżone położenie.

- Funkcjonariusze wytypowali blok mieszkalny. Hulajnoga posiada alarm dźwiękowy i świetlny. Po zdalnym włączeniu systemu alarmowego policjanci usłyszeli sygnały dochodzące z konkretnego mieszkania – informuje KPP Radomsko.

W mieszkaniu, funkcjonariusze zastali też sprawcę kradzieży – 40 -letniego mieszkańca Radomska – mężczyzna został już zatrzymany, dziś ma usłyszeć zarzuty. Mundurowych zaskoczyło jednak tłumaczenie rabusia, który twierdził, że wartą 2000 zł hulajnogę ukradł, by dojeżdżać do pracy. Za to przestępstwo grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE