Reklama

Reklama

Zainaugurowali cykl „Spotkań z piosenką”

Opublikowano: 18 czerwca 2019 08:03
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura i edukacja Piosenka towarzyszy człowiekowi od stuleci, nie tylko przy okazji ważnych wydarzeń, ale również tak na co dzień, będąc doskonałą receptą na dobry nastrój i udany dzień. Jak śpiewał Kabaret Starszych Panów „Piosenka jest dobra na wszystko”. Takie motto przyświecało uczestnikom oraz kadrze Warsztatu Terapii Zajęciowej w Dąbrowie Rusieckiej, którzy wraz z zaproszonymi gośćmi 13 czerwca zainaugurowali cykl „Spotkań z piosenką”.

Reklama

Impreza była doskonałą okazją do prezentacji uzdolnień wokalnych. Na scenie zaprezentowali się Zuzanna Wrzesiak oraz Maja Czerniak ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Bełchatowie, uczestnicy zaprzyjaźnionego Warsztatu Terapii Zajęciowej przy Polskim Stowarzyszeniu Ludzi Cierpiących na Padaczkę Oddział Łódź w Ozorkowie, podopieczni Domu Pomocy Społecznej w Bełchatowie oraz gospodarze spotkania, czyli uczestnicy Warsztatu Terapii zajęciowej w Dąbrowie Rusieckiej.

Występy kolejnych artystów przed żywiołowo reagującą publicznością to nie jedyna atrakcja spotkania. Przygotowane na tę okoliczność śpiewniki pozwoliły na wspólne wykonanie takich niekwestionowanych hitów jak „Szła dzieweczka do laseczka”, „Hej Sokoły”, „Miłość w Zakopanem”, natomiast przy utworze Ryszarda Rynkowskiego „Jedzie pociąg z daleka” uczestnicy spotkania ruszyli w pląsanie po sali. Na zakończenie wokalnych prezentacji niespodzianka w wykonaniu uczestników WTZ w Dąbrowie Rusieckiej, którzy wraz z kadrą wykonali utwór Marka Grechuty „Tyle było dni”. Po wręczeniu dyplomów oraz upominków nadszedł czas na rozmowy podczas wspólnego posiłku.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.