Reklama

Wystawa "Malowane światłem"

Opublikowano:
Autor:

Wystawa "Malowane światłem" - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Kultura i edukacja Do końca lutego 2018 r. w bibliotece głównej przy ul. Kościuszki 9 będzie można oglądać wystawę fotografii pt.: „Malowane światłem”.

Malowanie światłem to wyśmienita zabawa, która może nie tylko przynieść wiele radości, ale także wyjątkowo interesujące rezultaty.

Prezentowane na wystawie prace powstałe podczas twórczych warsztatów fotograficznych, to efekt nauki i zabawy studentów Uniwersytetu Pierwszego Wieku w Bełchatowie.

Recepta na wykonanie fotografii z pięknymi figurami malowanymi światłem jest bardzo prosta. Potrzeba jednak sporo doświadczenia i wiedzy, aby uzyskać zadawalające efekty.

Wcielając się w rolę wykładowców, Piotr Kurzydlak oraz Ryszard Jurczyk pokazali studentom w jaki sposób te efekty można uzyskać.

Długi czas naświetlania w aparacie oraz użycie sztucznego światła do naświetlenia zdjęć dają efekty przypominające bardziej abstrakcyjne grafiki niż fotografie, ale jest to znakomita twórcza zabawa rozwijająca wyobraźnię oraz dająca możliwość sfotografowania czegoś
w zupełnie inny sposób niż zazwyczaj.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE