Reklama

Reklama

Park Narutowicza

Opublikowano: wt, 6 cze 2017 12:04
Autor:

Park Narutowicza - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura i edukacja Park Narutowicza usytuowany przy ul. Kościuszki, w którym usytuowana jest letnia estrada. Obiekt modernizowany był w latach 1995-96. Posiada przyrodniczo cenne kilkudziesięcioletnie drzewa liściaste: lipy drobnolistne, świerk kłujący, jesion wyniosły, klony srebrzyste, modrzew europejski, żywotnik zachodni, dąb czerwony, klon srebrzysty.W 2006 r. przeprowadzono inwentaryzację dendrologiczną szaty roślinnej w ramach prowadzonych prac przygotowawczych rewitalizacji centrum miasta.Zinwentaryzowano 339 taksonów, w tym 20 gatunków drzew ozdobnych.

Reklama

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.