Reklama

Motocykliści organizują charytatywną imprezę w Bełchatowie. Pieniądze trafią do domu dziecka

Opublikowano:
Autor:

Motocykliści organizują charytatywną imprezę w Bełchatowie. Pieniądze trafią do domu dziecka - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Kultura i edukacja 23 listopada w Piwiarni Warka Bełchatów odbędzie się koncert charytatywny organizowany przez klub motocyklowy Sons of North Bełchatów. Na wydarzeniu zagrają dwa rockowe zespoły: BoobSucker oraz Futro z Ryby. Wszystkie uzbierane podczas imprezy środki trafią do Domu Dziecka w Dąbrowie Rusieckiej oraz do Ośrodka Interwencyjno-Socjalizacyjnego w Bełchatowie.

Klub motocyklowy Sons of North Bełchatów gorąco zaprasza wszystkich na koncert charytatywny, który odbędzie się 23 listopada o godzinie 19:00 w Piwiarni Warka Bełchatów. Impreza ma charakter nonprofit, a wszystkie środki uzbierane podczas koncertów trafią do Domu Dziecka w Dąbrowie Rusieckiej oraz do Ośrodka Interwencyjno-Socjalizacyjnego w Bełchatowie. Podczas wydarzenia zaplanowano m.in. występ zespołu "BoobSucker" oraz kapeli "Futro z Ryby".

- Swoje początki odnajdujemy w rock'n'rollu wyssanym z piersi matki. Nasz repertuar prezentuje szeroko pojętą miłość do wszystkiego. Jako grupa muzyczna obracamy się w nurcie New Wave of Real True Heavy Metal. Na scenie prezentujemy utwory autorskie oraz covery znanych kapel - piszą o sobie członkowie zespołu BoobSucker.


Natomiast, kapela "Futro z Ryby" to hard rock'owy zespół z małopolski, którego charakteryzują wpadające w ucho riffy oraz energiczny wizerunek. Ważnym atutem jest także charyzmatyczny wokalista, który zawsze dba o dobry kontakt z publicznością.


Ponadto, w programie znalazła się także loteria fantowa, w której licytowane będą gadżety z przeróżnych źródeł. Sons of North Bełchatów udostępnia klubowe koszulki oraz kubki. Wiceprezydent Łukasz Politański zapowiedział wkład miasta w tą akcję i również obiecał przekazać przedmioty "pod młotek". Poddane licytacji będą także prace plastyczne z domów dziecka, jak na przykład bombki czy rysunki. Organizatorzy prowadzą jeszcze rozmowy z firmami, które byłyby zainteresowane wsparciem tego wydarzenia.

Wstęp na imprezę kosztować będzie 10 zł, jednakże motocykliści oraz motocyklistki wchodzą za darmo. Dodatkowo, pieniądze zbierane będą także do puszek ustawionych przy barze. Środki uzbierane w sumie z tych trzech źródeł trafią do dwóch placówek zajmujących się pomaganiem dzieciom w Bełchatowie oraz Dąbrowie Rusieckiej.

Chociaż według dotychczasowego planu koncerty mają skończyć się o godzinie 23:00, to pub Warka będzie dalej otwarty, a zabawa będzie kontynuowana. Nie może Was zabraknąć!

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE