Reklama

Kiedy pasja fotografowania i podróży stają się jednością... Wernisaż Beaty Przybył

Opublikowano:
Autor:

Kiedy pasja fotografowania i podróży stają się jednością... Wernisaż Beaty Przybył - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Kultura i edukacja W najbliższy czwartek, 11 stycznia w dolnym foyer budynku MCK PGE Giganty Mocy odbędzie się wernisaż wystawy fotograficznej autorstwa Beaty Przybył. Młoda artystka, która na co dzień pracuje z materią szkła, oswaja także inne dziedziny sztuki, czego efektem jest przygotowana właśnie prezentacja "Rethinking Game Bound".

Autorka prezentowego zbioru kilkudziesięciu fotografii zadała sobie pytanie, które stało się punktem wyjść do artystycznej pracy... Otóż, co zrobić, kiedy potrzeba kreacji wybiega daleko poza codzienny schemat tworzenia? Beata Przybył odpowiada skrupulatnie wybierając kadry do swoich zdjęć! Dla niej fotografia to doskonała forma artystycznego wyrażania samej siebie. Młoda artystka robi to na co dzień także na innym polu - pracuje w manufakturze szkła w Pucku, gdzie w ramach Puck Projekt zajmuje się między innymi formami rzeźbiarskimi ze szkła i jego obróbką na zimno. W projektach użytkowych ceni minimalizm i prostotę, od niedawna wykorzystuje do swoich realizacji tafle szkła.

Beata Przybył – bełchatowianka, ukończyła Liceum Plastyczne przy ZSP nr 2 w Kaliszu, na kierunku: ceramika. W 2017 roku obroniła dyplom magisterski, na kierunku: Sztuka i Wzornictwo Szkła na wrocławskiej Akademii Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta.

"Rethinking Game Bound", wystawa fotografii Beaty Przybył. Wernisaż 11 stycznia o godzinie 18:00, dolne foyer budynku MCK PGE Giganty Mocy. Wystawę będzie można podziwiać do końca stycznia.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE