Reklama

Reklama

Inauguracja roku w SAN [FOTO]

Opublikowano: pon, 16 paź 2017 10:33
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura i edukacja 14 października 2017 roku Społeczna Akademia Nauk w Bełchatowie po raz ósmy zainaugurowała nowy rok akademicki. Do grona studentów w tym roku dołączyło ponad 400 nowych żaków, którzy w murach naszej Uczelni będą wytrwale dążyć do zdobywania wiedzy i rozwoju własnej osobowości.

Reklama

Najważniejszym punktem uroczystości była immatrykulacja nowych studentów, która została potwierdzona tradycyjną pieśnią Gaudeamus.


W trakcie Inauguracji Dziekan Wydziału, prof. dr hab. inż. Mirosław Wasielewski, przedstawił zarówno sprawozdanie z minionego roku akademickiego, jak i plany rozwoju Społecznej Akademii nauk w Bełchatowie
na kolejne lata. W swym przemówieniu podkreślał również rolę współpracy jaką prowadzi Uczelnia z władzami miasta i regionu oraz innymi podmiotami z otoczenia społeczno - gospodarczego.

Powodzenia oraz wiary we własne siły życzył nowo przyjętym studentom, przedstawiciel samorządu studenckiego Pan Adrian Niemiec.

Wśród wspaniałych gości uroczystej Inauguracji Roku Akademickiego 2017/2018 znaleźli się przedstawiciele świata nauki i biznesu, wykładowcy oraz studenci Społecznej Akademii Nauk, a także przedstawiciele władz
samorządowych, organizacji pozarządowych oraz mediów.

Wykład inauguracyjny pt."Szczepionki i szczepienia w ochronie zdrowia i życia człowieka" wygłosił Pan prof. zw. dr hab. Adam Jaworski.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.