Reklama

Francuski klimat i muzyka na żywo w Zbychewce!

Opublikowano:
Autor:

Francuski klimat i muzyka na żywo w Zbychewce! - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Kultura i edukacja Po raz kolejny w Zbychewce odbędzie się wieczór muzyczno-poetycki. W pracowni ceramiki zawita francuski bard Adonis. Koncert w niezwykłych okolicznościach przyrody w najbliższą sobotę, 10 sierpnia.

Dla niewtajemniczonych - Zbychewka to pracownia ceramiki znajdująca się w Nowym Janowie, w której tworzy się zarówno przedmioty codziennego użytku, jak i dekoracyjne dodatki, każdy jest unikatowy i posiada "duszę". Ale Zbychewka, to nie tylko lepienie, glina, ceramika - to także miejsce wspólnych spotkań, którym towarzyszy magiczny klimat. Tym razem postawiono na francuski....

W poprzednich edycjach muzycznych spotkań w Zbychewce zaprezentował się Proletariat oraz Grzmiąca Półlitrówa. Teraz w Nowym Janowie gościć będzie francuski bard Adonis. Jak zapewniają organizatorzy, będzie muzycznie, poetycko oraz nostalgicznie, dlatego zapraszają wszystkich miłośników takich wydarzeń. Oprócz swoich utworów Adonis zagra także covery znanych francuskich piosenek, które uczestnicy będą mogli zaśpiewać razem z nim.

Początek Wieczoru francuskiego o godzinie 18.00

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE