Reklama

Artura Barciś i Barbara Kurdej-Szatan na deskach MCK Bełchatów. Komedia "Porwanie" 18 grudnia [KUP BILET]

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

Artura Barciś i Barbara Kurdej-Szatan na deskach MCK Bełchatów. Komedia "Porwanie" 18 grudnia [KUP BILET] - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

bilety Czy okup za syna ministra sprawi, że zacznie normalnie żyć? W końcu człowiek pozbawiony środków do życia bywa nieprzewidywalny. Przekonacie się o tym w najnowszej komedii Artura Barcisia pod tytułem Porwanie! Linki do biletów znajdziecie poniżej.

 

Porwanie - nowa komedia Artura Barcisia - więcej informacji

Porwanie – nowa komedia Artura Barcisia
Doceniana przez publiczność komedia kryminalna o bohaterze, który w obliczu widma bankructwa decyduje się na szalone rozwiązanie swoich kłopotów.
Człowiek bez środków do życia bywa nieprzewidywalny, a w jego głowie pojawiają się pomysły z pozoru niemożliwe do zrealizowania. A jednak! Bohater spektaklu wybiera najgłupszy z możliwych – porwać syna ministra, który jest odpowiedzialny za jego sytuację!
Jak łatwo się domyślić – nic nie przebiega zgodnie z planem. Brak doświadczenia, kłótnie w rodzinie i tajemnicza kobieta sprawiają, że historia przyniesie wszystkim mnóstwo niespodzianek!
Gwiazdorska obsada, kryminalna intryga i zaskakujące zwroty akcji to tylko część z tego, co czeka na publiczność podczas tego komicznego spektaklu!

Obsada:
Barbara Kurdej-Szatan / Katarzyna Ucherska
Damian Kulec
Antoni Pawlicki
Piotr Grabowski / Marcin Perchuć
Artur Barciś

Reżyseria: Artur Barciś
Producent: Karol Bytner

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE